'Hedefimiz Fuarlar Şehri Olmaktır'

Malatya'da 3-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine ve Hayvancılık Ekipmanları Gıda Fuarı ilgili basın açıklaması yapıldı.

'Hedefimiz Fuarlar Şehri Olmaktır' Malatya Haber

Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını yapan Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, tarım fuarı hazırlıklarıyla ilgili özet bilgi verdi.

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine ve Hayvancılık Ekipmanları Gıda Fuarı hazırlıkları tamamlandı gibi” diyerek, Malatya'yı fuarlar şehri yapma projesi içerisinde Tarım Fuarı'nı da düzenlediklerini bildirdi.

Çakır, “Hedefimiz fuarlar şehri olmaktır. Malatya'nın bir adım daha öteye gitme adına düzenlediğimiz Tarım Fuarı'nda, modern tarım ekipmanlarının tanıtımı ve verilen teşviklerin tekrar gündeme getirilmesi adına faydalı olacağını düşünüyoruz.”

Çakır, 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine ve Hayvancılık Ekipmanları Gıda Fuarı içerisinde çeşitli yarışmaların da düzenleneceğini belirtip, fuara ayrıca 8 ülke büyük elçisinin de katılacağını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 1018
Bu Ay : 2600
Toplam : 2600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom