Şahnahan Merkez Kur'an Kursu Açıldı

Malatya Merkez Şahnahan Beldesi’nde Merkez Kız Kur’an Kursu törenle açıldı.

Şahnahan Merkez Kur'an Kursu Açıldı Malatya Haber

Büyükşehir yasası ile Yeşilyurt ilçesine bağlanan Şahnahan’da Merkez Kız Kur’an Kursu açılışına; Kaymakam Nesim Babahanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, İlçe Müftüsü Mehmet Çınar, AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Nesim Babahanoğlu, “Bina elden geçirilerek Kur’an kursu binası olarak açıldı. Eski bir bina idi. Belediyelerimizin katkıları var. Hayırsever vatandaşlarımızın katkıları var. Biz el ele, gönül gönüle verdiğimiz sürece yapamayacağımız iş yoktur. Yeter ki birliğimizi kardeşliğimizi bozmayalım. Hayır işlerinde yarışalım ve birlik beraberlik içinde çalışalım.

Kız Kur’an Kursu olmasının ayrıca bir önemi var. Çünkü toplumumuzun en büyük silahı sağlam aile yapısıdır. Sağlam aile yapısının olabilmesi için siz değerli hanımefendilere ihtiyaç vardır. Çünkü siz hanımefendiler ve genç kızlarımız iyi yetişirlerse, Kur’an’ın ışığıyla aydınlanırlarsa göreceksiniz toplumumuzda ayrı bir özellik ve güzellik meydana gelir. Ben burada emeği geçen başta cami imamı olmak üzere siz hanımefendilere, beyefendilere ve hayırsever vatandaşlarımıza kendim adıma ve kaymakamlığım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 73
Bu Ay : 3517
Toplam : 3517

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom