Taştepelilere Yamacı Hatırlattı

Biz kernekte yaptıkları kentsel dönüşüm örneğini gördük. Aynı akıbete uğramanıza izin vermeyeceğim. Kentsel dönüşüm adı altında yaşadığımız bu güzel yerleri birilerine peşkeş çekmek için hazırlık içerisindeler.

Taştepelilere Yamacı Hatırlattı Malatya Siyaset

Halkın içinden biri olarak sizin için mücadele etmeye geldik diyen Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, yönetime geldikleri takdirde sizleri daha öncekilerin akıbetine uğratmayacağız dedi.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Akpınar, Fuzuli ve Kışla caddesi esnaflarını ziyaretinin ardından Beydağı ve Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.  Esnafların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Ekinci, esnaflara bol kazançlar dilerken oylarına talip olduklarını belirtti.

Beydağı ve Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Ekinci, “Bağımsız olarak ön sıralardan aday oldum. Ben içinizden sizin sıkıntılarınızı, sorunlarınızı en iyi bilen biriyim. İçinizden biri olarak biz temsil etmek istemem sizler için en büyük şanstır. Sizden biri olarak yaşadığımız yerler Yamaç Mahallesi, Başharık, Taştepe, Melekbaba bu alanların tamamı hala bazılarının gözlerinde gecekondu bölgesi olarak görülüyor ve bugüne kadar hiç emek vermediler.” şeklinde konuştu.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, bugüne kadar kentsel dönüşüm adı altında yürütülen çalışmalara değinerek, “ kentsel dönüşüm adı altında yaşadığımız bu güzel yerleri birilerine peşkeş çekmek için hazırlık içerisindeler. Biz kernekte yaptıkları kentsel dönüşüm örneğini gördük. Aynı akıbete uğramanıza izin vermeyeceğim, sizin içinizden biri olarak sizin için mücadele verecek biri var, ne mutlu ki böyle bir adayınız var ve size düşen o adayınıza sahip çıkmaktır” sözlerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 852
Bu Ay : 3336
Toplam : 3336

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom