Bisiklet İle Çanakkale Turuna Çıktılar

Çanakkale 18 Mart Bisiklet Grubu ve Çanakkale Valiliğince her yıl düzenlenen Şehitlere Saygı Bisiklet Turu’na katılmak için Malatya’dan 5 kişi hareket etti.

Bisiklet İle Çanakkale Turuna Çıktılar Malatya Haber

İnönü Üniversitesi Bisiklet Topluluğu, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsmail Özdemir, Prof. Dr. Asım Künkül, Prof. Dr. Yusuf Türköz, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum, Genel Sekreter Doç. Dr. Kadir Kartalcı, Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ömer Çelik ve topluluk üyesi öğrenciler tarafından kampustan uğurlandı.

Prof. Dr. Cemil Çelik, Çanakkale Şehitlerinin anısına gösterilen duyarlılıktan dolayı öğrencileri tebrik ederek hayırlı yolculuklar diledi.

“Çanakkale savaşında at sırtında aylarca savaşan ve çoğu şehit olan ecdadımızı yâd etmek için biz de demir atlarımızla orada olacağız” diyen topluluk başkanı Said Erol, Şehitler Anıtı’na dikmek üzere İnönü Üniversitesi Kampusu’ndan çiçek fidesi götürdüklerini söyledi.

5-6 Nisan 2014 tarihlerinde Çanakkale’de gerçekleştirilecek "Şehitlere Saygı Bisiklet Turu” etkinliğine katılmak üzere bin 444 kilometre pedal çevirecek olan İnönü Üniversitesi Bisiklet Topluluğu’ndan 5 öğrenci Çanakkale’ye 16 gün içinde varmayı hedefliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 996
Bu Ay : 16044
Toplam : 16044

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom