Muay Thai Türkiye Şampiyonası

Muay Thai Türkiye Şampiyonası'ndan Malatyalı sporcular 4 madalya ile döndü.

Muay Thai Türkiye Şampiyonası Malatya Spor

Muay Thai Federasyonun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Muay Thai Türkiye Şampiyonası 8-15 Mart tarihleri arasında Antalya'da yapıldı. 60 ilden yaklaşık 870 sporcunun katıldığı Muay Thai Türkiye Şampiyonası'nda, 33 kilogramda Hatice Akbaş yıldızlar kategorisinde birinci oldu. 44 kilogramda Furkan Karakaş minikler kategorisinde üçüncü oldu. 45 kilogramda Mehmet Kaya genç erkek kategorisinde üçüncülüğü elde ederken, 51 kilogramda Barış Dallı büyük erkek kategorisinde üçüncü oldu.
Muay Thai Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren sporcular, Muay Thai Malatya İl Temsilcisi Hüseyin Yalçın, Milli Takım Antrenörleri Hasan Basri Karakuş ve Ramazan Yavuz ile birlikte, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'yı ziyaret etti.
Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı kutladı.
Elde edilen başarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Fındıklı, “Muay Thai Türkiye Şampiyonasında 60 ilden yaklaşık 870 sporcunun katıldığı bu büyük organizasyonda sporcularımızın aldığı başarılar bizleri oldukça gururlandırdı. Alınan bu başarılar ile birlikte Muay Thai branşında da önümüzdeki süreçte Muay Thai Milli Takımına sporcu göndereceğimize eminim. Alınan bu başarıdan dolayı sporcularımızı, antrenörlerimizi, sporcularımızın aileleri ve Muay Thai İl Temsilcimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 594
Bu Ay : 4960
Toplam : 4960

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom