O Zaman Yapılanlar İşe Yaramıyor

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Malatya Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Halini ziyaret ederek esnafla ile bir araya geldi. Sorunlar yerinde tespit edilmesse ve tarafların önerileri dikkte alınmassa işin memnuniyeti oluşmuyor.

O Zaman Yapılanlar İşe Yaramıyor Malatya Asayiş

Sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaçların tespiti konusunda araştırmacı ve olduklarını belirten Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, yönetime geldikleri takdirde ortak çalışacakları mesajı verdi.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Malatya Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Halini ziyaret ederek esnafla ile bir araya geldi. Esnafların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Ekinci, sivil toplum kuruluşlarının önemine de vurgu yaptı.

Sivil toplum kuruluşlarının tavsiyelerinin kendileri için oldukça önemli olduğunu dile getiren Ekinci, “Bizim yerel yönetimler açısından önemli olan hizmetin ve ihtiyaçların yerinde tespit edilmesidir. Bu tespitler yapılırken özellikle kanaat önderlerimizin, esnafımızın, sivil toplum örgütlerimizin tavsiyeleri bizler için oldukça önemlidir. Artık sivil toplum örgütlerinin günümüzdeki önemini bütün seçmenin bildiği gibi bizlerde oldukça önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

Ali Ekinci, sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaçların tespiti ve çözü konusunda oldukça donanımlı ve araştırmacı olduklarını belirterek, “Yerelde hizmetlerin en güzeli noktasında yerel yönetici olarak gördüğümüz sivil toplum örgütleri bu konuda donanımlı ve birikimlidirler. Halka birebir karşılıklı dialog içerisindeler. Zaruri ve aciliyeti olan ihtiyaçları bizlerden daha iyi tespit edip bilmekteler. Bizim yerelde bu hizmetleri verebilmemiz ve ihtiyaçları yerinde tespit edebilmemiz için en kolay ulaşabileceğimiz birimler sivil toplum örgütleri ve esnaflarımız olacak” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sebze Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı Celal Akbay ise yerel seçimlerde Ekinci ve ekibine başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 754
Bu Ay : 1272
Toplam : 1272

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom