AKP Kadın kolları İstişare Toplantısı Yaptı

AK Parti Kadın Kolları üyeleri ile AK Parti Belediye Başkan adaylarını eşleri, düzenlenen istişare toplantısında bir araya gelerek seçim çalışmalarını değerlendirdi.

AKP Kadın kolları İstişare Toplantısı Yaptı Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın da katıldığı Ramada Otel’de gerçekleşen toplantıda kadın kollarının çok sayıda üyesi ve AK Partili kadın Belediye Meclis Üyesi adayları da hazır bulundu.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, “Artık kadınların genç kadın adayların siyasete ilgi duyması Malatya adına çok önemli bir başarı. Biz isterdik ki, bu dönem daha azla kadın belediye meclis adayımız olsun. İnşallah bu bir başlangıç olacak” dedi.

Çalık, “Birlikten kuvvet doğar, sadece kadının ya da erkeğin çalışması değil, beraber yaptığımız çalışmaların en iyi neticeleri verdiğini hep birlikte görüyoruz. Partimizin çalışmalarına katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum. Kadın kollarımız, yönetimdeki kadın yöneticilerimiz çok önemli çalışmalarda bulundular. Sayın başbakanımız mitinglerinde her ilde inanılmaz bir coşku var. Malatya’da da aynı coşku vardı. Kadınlarımızın Malatya mitingindeki coşkusu muhteşemdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 17 Aralık süreci, 25 Aralık süreci ve ondan önceki ve ondan sonraki süreçlerin hepsi bizim için çok önemli. Şimdi 30 Mart bizim için bir milat olarak biliyoruz. Belediye başkan adaylarımızın değerli eşleri de çalışmalarımıza katılıyorlar. Başbakanımızın değerli eşleri Sayın Emine Erdoğan bizler için çok önemli rol modellerden bir tanesidir” diye konuştu.

İstişare toplantısında seçim döneminde yapılan ve yapılacak çalışmalar görüşüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 551
Bu Ay : 2119
Toplam : 2119

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom