Şehit ve Gazi Dernekleri'nden Belediye'ye Ziyaret

Türkiye Harp Malulleri ve Şehit Aileleri Derneği Malatya Şube Başkanı Duran Şahin, Emniyet Teşkilatı Şehitleri Derneği Başkanı Sıddık Selçuk, Önce Vatan ve Şehit Aileleri Derneği Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrıs ile Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Bayram Akdemir, Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası nedeniyle Malatya Belediyesi’ni ziyaret etti.

Şehit ve Gazi Dernekleri'nden Belediye'ye Ziyaret Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yoğun programı nedeniyle, heyeti Belediye Başkan yardımcısı Alican Bozkurt kabul etti. Ziyarette konuşan Türkiye Harp Malulleri ve Şehit Aileleri Derneği Malatya Şube Başkanı Duran Şahin, Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası nedeniyle ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, amaçlarının unutulmaz Türk kahramanlarını gelecek nesillere iyi bir şekilde anlatmak olduğunu söyledi.

Türkiye topraklarının her karışında şehitlerimizin kanının bulunduğunu belirten Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, “Şehitlerimiz sayesinde ayakta kaldık. Şehitlerimiz olmasaydı vatan olmazdı. Gazilerimiz ile şehit yakınları bizim başımızın tacıdır. Şehitlerimize minnettarız. Bu vesile ile şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 26
Bu Ay : 3824
Toplam : 3824

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom