SHÇEK Spor Yeni Sezonu Açtı

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü-Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği’nin (YADER) iş birliği ile yönetilen SHÇEK Spor Kulübü 2013-2014 futbol sezonu için hazırlıklarına başladı.

SHÇEK Spor Yeni Sezonu Açtı Malatya Spor

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi’nce yapılan malzeme yardımı ile sezon öncesi hazırlıklarını Sanayi Spor Kulübünün tesislerinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler, YADER Başkanı Mehmet Çolak, Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü Mehmet Aydın, Müdür Yardımcısı Çetin Doğan, SHÇEK Spor Kulübü Başkan Vekili İlhan Yabaş ile geçmiş dönemlerde Yurtlarda kalmış ve SHÇEK Spor Kulübünde forma giyenlerin katıldığı açılış töreni düzenlendi.

İl Müdür Oktay Taş, “Gençlerimizin sağlıklı ve bilinçli bir şekilde spor yapmaları amacı ile faaliyet gösteren kulübümüzün birinci amacı olan sosyal ve sportif anlamda kendilerini geliştirmeleridir. Daha sonrada yarışarak başarılar elde etmelerini arzulamaktayız” ifadelerini kullandı.

Halk Eğitim Merkezi Müdür Veysel Güler ise gençlerin her zaman yanında olacaklarını belirtti.

YADER Başkanı Mehmet Çolak da, “Genç kardeşlerimize yeni sezonda başarılar dilerim” diyerek, kulübe maddi ve manevi yardımda bulunanlara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından iş adamı Abdurahman Kılık tarafından tatlı ve içecek ikramının ardından SHÇEK Spor ile daha önce bu kuruluşlarda kalan ve kulübün formasını giyenlerden oluşan takım karşı karşıya geldi karşılaşma 2-2 sonuçlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 351
Bu Ay : 351
Toplam : 351

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom