Porgalı, Çavuşoğlu'nda Seçim Çalışması Yaptı

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hulisi Porgalı, Çavuşoğlu Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Porgalı, Çavuşoğlu'nda Seçim Çalışması Yaptı Malatya Siyaset

Porgalı, merkez ilçe sınırları belirlenirken hesap yapıldığını ve ona göre bölündüğünü belirterek, bu hesapların tutmadığını ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hulisi Porgalı, yerel seçim çalışmalarına mahalle toplantıları ile devam ediyor. Mahalle toplantıları çerçevesinde Çavuşoğlu Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen ve adeta miting havasında gerçekleşen toplantıda konuşan Porgalı, Yeşilyurt’u alacaklarını belirterek, “Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Huzurlu, mutlu bir şekilde, hızla, gümbür gümbür hiç durmadan çalışarak bu seçimi sonlandıracağız ve Yeşilyurt’u alacağız. Şu kalabalığı gördükten sonra Yeşilyurt’u kesin aldık diyorum. Bu kalabalık ve bu coşku beni oldukça mutlu etti. Ayaklarınıza sağlık, hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Porgalı, merkez ilçe sınırları belirlenirken hesap yapıldığını ve ona göre bölündüğüne iddia edip, “30 Mart yerel seçimlerinden sonra büyükşehir yasası ile Malatya’mızı ikiye ayırdılar. Battalgazi ve yeni Yeşilyurt diye. Tabi bu yeni Yeşilyurt’u ayırırken de biraz hesap yaptılar. Acaba biz burayı nasıl tutarız, nasıl elimizde kalır diye. Ama her zaman inandığım bir şey var. İnsanların yaptığı hesap tutmaz. Hele yanlış hesap hiç tutmaz. Allah’ın hesabı önemli. Bakın Allah da onları böldü. Nasıl bölündüler tüm Türkiye şahit, hepiniz görüyorsunuz” dedi.

Porgalı, yönetime geldikleri takdirde temel yaklaşımlarının insan odaklı olduğunu ifade ederek, “Herkese eşit davranacağız. Herkese eşit yaklaşacağız. Dili, dini, ırkı ne olursa olsun. Bizim temel yaklaşımımız insan odaklı olacak. İnsan olan bizim için değerli olacak. Bundan da kimsenin ne korkusu ne şüphesi olsun” diye konuştu.

Konuşmalarının ardından mahalle toplantısına katılan vatandaşlarla bir araya gelip sohbet eden Porgalı’ya mahalle sakinleri de oldukça ilgi gösterdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 492
Bu Ay : 1227
Toplam : 1227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom