Süleyman ESer'den Aşağı Ulupınar'a Ziyaret

AK Parti Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser, seçim çalışmaları kapsamında Aşağıulupınar'ı ziyaret etti.

Süleyman ESer'den Aşağı Ulupınar'a Ziyaret Malatya Siyaset

Belediye Toplantı Salonu’nda vatandaşların yoğun bir ilgi gösterdiği Eser, “Bizim geçmişte sizlere çok hizmetimiz oldu. Bugün de Allah nasip etti, belediye başkan adayınız olarak karşınızdayız. Gerek başhekimliğim gerek kaymakam vekilliğim, gerekse de sağlık müdürlüğüm zamanında hiç kimseyi kapımdan çevirmedim. Problemlerini çözdüm. Ben her yerde söylüyorum bizim ilk hedefimiz işsizliği gidermek. Çünkü insanımızın cebine para girerse daha mutlu olur, huzurlu bir hayatı olur. Bunlar sözde kalmayacak buna inanmanızı istiyorum, top yekun vatandaşımızla birlik içinde bu sorunları çözeceğiz” dedi.

Toplantıya; AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Belediye Meclis Üyesi adayları, Darende Eski Belediye Başkanlarından Abdullah Karakurt, Yenice Belediye Başkanı Ufuk Yücel, Balaban Belediye Başkanı Mehmet Kılıçer, Aşağıulupınar Belediye Başkanı Sezai Gürbüz de katılarak vatandaşlardan Eser için destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 385
Bu Ay : 903
Toplam : 903

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom