SGK Malatya Binası Yatırım Programına Alındı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı'nın 2014 yılı yatırım programına Malatya’ya SGK hizmet binasının alındığı bildirildi.

SGK Malatya Binası Yatırım Programına Alındı Malatya Haber

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Malatya Sosyal Güvenlik Kurumu yeni hizmet binasının Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı'nın 2014 yılı yatırım programına aldırdıklarını, Malatya İŞ-KUR binası yanındaki 8 bin 500 metrekare alana kurulacağını ve ilk etapta bu yıl için 100 bin liralık bir ödenek ayrıldığını söyledi.

Yeni hizmet binasının iki yıl içerisinde hizmete gireceğini ve Malatya halkına daha kaliteli hizmet sunulacağını kaydeden Tüfenkci, şunları söyledi:

"Hükümetimiz tarafından 2014 yılı SGK’nın yatırım programına göre Malatya’nın da içerisinde yer aldığı 16 vilayete yeni hizmet binaları yapılacak. Malatya’da mevcut İŞ-KUR binası yanındaki araziye kurulacak hizmet binasının iki yıl içerisinde hizmete açılmasıyla birlikte Malatyalı vatandaşlarımıza daha etkin ve kaliteli hizmet sunulacak. Zaman ve iş kaybından da gerekli tasarruf sağlanmış olacaktır."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 61
Bu Ay : 2605
Toplam : 2605

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom