Geleceğiniz ve İstikbaliniz İçin Dik Durmalısınız

Malatya milletvekillerinin Malatya’ya ihanet içerisinde olduklarını iddia eden Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, “Kendi geleceğiniz ve kendi istikbaliniz için bir dik duruş gösterip tepkinizi ortaya koyun” dedi

Geleceğiniz ve İstikbaliniz İçin Dik Durmalısınız Malatya Siyaset

Malatya Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, yerel seçim çalışmaları kapsamında Taştepe Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Burada mahalle sakinlerine hitap eden Ekinci, bazı uyarılarda bulunarak, “Sizleri,  Yamaç ve Beydağı’nda mağdur edilen insanlar gibi mağdur etmelerine müsaade etmeyin. Kazansak da kazanmazsak da biz her zaman sizlerin hakkınızı savunacak kardeşlerinizden biri olacağız, her zaman, her yerde yanınızda olacağız. Sizleri özellikle bir konuda uyarıyorum. Lütfen kendinizi başkalarına yem etmeyin. Birileri sizin kaderinizle, geleceğinizle oynamasın” şeklinde konuştu.

Malatya milletvekillerinin Malatya’ya ihanet içerisinde olduklarını iddia eden Ekinci, “Sizin oy verip de seçtiğiniz o milletvekilleriniz size ihanet içindeler, bunu bilin. Eğer samimi olsalardı yerelde seçilecek bir mahalli idareci veya hizmetkarların sizin iradenizle seçilmesini tavsiye edeceklerdi, sizin düşüncelerinize müracaat edeceklerdi. Bunların öyle bir hesabı yok. Kendi geleceğiniz ve kendi istikbaliniz için bir dik duruş gösterip tepkinizi ortaya koyun” dedi.

Ali Ekinci, 30 Mart’ta Malatya’nın yerel yöneticilerine gereken cevabı halkın vereceğine vurgu yaparak, “Sizinle ve iradenizle alay eden o insanlara 30 Mart’ta gereken cevabı verin. Bu sizin hakkınız. Bunu Ali Ekinci ve birilerinin hatırına değil, kendiniz için yapın. Çünkü burada mağdur olan sizlersiniz. Buradaki her arsa sahibi, her mülkiyet sahibi, güzel bir imarla en azından 4-5 kat daire sahibi olabilecek kadar değerli bir yerdesiniz. Ama bu mülkiyetlerinizin bugüne kadar gecekondu konumunda kalması ve imarlarının yapılmayışı sadece sizin mülkiyetlerinin değer almaması içindir. Bu değeri siz elinize alıp kentsel dönüşüm projesi altında birilerine peşkeş çekmeye çalışıyorlar. Uyanık olun” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 987
Bu Ay : 4785
Toplam : 4785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom