Onları, Cezmi Kartay'dan Kaldıracağım

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, Taştepe Mahallesi’nde vatandaşlara projelerini anlatıp yerel seçimlerde destek istedi.

Onları, Cezmi Kartay'dan Kaldıracağım Malatya Haber

MHP Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, yerel seçim çalışmaları ve mahalle toplantıları kapsamında Taştepe Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Slaytlar eşliğinde projelerini tek tek anlatan Kıtlık, Beydağı Bölgesi’ne yönelik projeleri üzerinde daha çok durdu. Kıtlık, kentsel dönüşüm ile ilgili projelerini anlattı. Teleferik sistemi hakkında da bilgiler vererek, “Beydağı bölgesine teleferikler kuracağız, turizme katkıda bulunacağız. Beydağı bölgesi bir hazinedir. Fakat buraya hiçbir yatırım yapılmadı, çünkü orada zenginler yoktu. Zenginler olsaydı orada lüks oteller, lüks lokantalar yapılırdı” şeklinde konuştu.

Cezmi Kartay Caddesi ile ilgili kararı üzerinde ısrarla duran Kıtlık, “Belediye Başkanı olduğum gün Cezmi Kartay’ı şehrin dışına taşıyacağım. Onların oylarını özellikle istemiyorum. Benim çocuğumda gider oraya, sizin çocuğunuzda gider. Orada gençler zehirleniyor. Ne hikmetse kimse buna dur demiyor” ifadelerini kaydetti.

Malatya’nın bütün sorunları ile bıkmadan usanmadan ilgileneceğini anlatan Kıtlık, sırasıyla Yıldız Kule Projesi, Botanik Park Projesi, Kuzey Kent Projesi, Battalgazi Belediye Hastanesi, Köylü Pazarı Projesi, Yüzen Ambulans Projesi, Tarihi Değerler Projesi hakkında detaylı bilgiler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 589
Bu Ay : 8648
Toplam : 8648

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom