Ali Ekinci Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, “Hiçbir siyasi partiye bağlı değilim ve kimsenin etkisinde kalarak da çalışmıyorum. Ben sadece bağımsız, tarafsız her kesime eşit mesafede kucak açmaya çalışıyorum” dedi.

Ali Ekinci Ziyaretlerine Devam Ediyor Malatya Siyaset

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Yeni Hamam Mahallesi, Ayakkabıcılar Çarşısı esnafı, Emlakçılar Odası ve PTT Dağıtım Merkezi’ni ziyaret etti.

Yeni Hamam Mahallesi’ndeki ayakkabıcı esnafı ile bir araya gelen Ekinci, esnafları tek tek gezip, el sıkışıp, sorunlarını dinledi.

Ekinci daha sonra Emlakçılar Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Ali Özgül ile bir süre sohbet edip istişarelerde bulundu.

Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinen Ekinci, “30 Mart yerel seçimler dolayısıyla ziyaretlerimiz çerçevesinde Emlakçılar Odamızı ziyaret ettik. Hem bu süreçte hem de 30 Mart’tan sonra hep birlikte olacağız. Çünkü bizim belediyecilik anlayışımızda özellikle olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi sivil toplum örgütleridir. Sivil toplum örgütlerinin yerel yönetimler bazında milletin nabzını en iyi yoklayan ve halkla iç içe olan, halkın sorunlarını birebir dinleyen ve yönetim kadrolarına iletip, sorunun çözümü içinde bir nevi elçilik görevi yapan birimlerdir. Biz özellikle bu birimler ile hep barışık bir anlayış ile yola çıkıyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emlakçılar Odası Başkanı, Ali Özgül ise “Yerel seçimler nedeniyle Sayın Ali Ekinci odamıza nezaket ziyaretinde bulundular. Yapılacak yerel seçimlerde kendilerine başarılar diliyorum, ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olanı temenni ediyorum” dedi.

Ekinci, daha sonra Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) dağıtım birimini ziyaret edip, çalışanlarla bir araya geldi. Sadece bağımsız ve tarafsız olduğunu belirten Ekinci, “Ben bağımsız bir aday olarak size gelmeyi bir görev bildim. Hiçbir siyasi partiye bağlı değilim ve kimsenin etkisinde kalarak da çalışmıyorum. Ben sadece bağımsız, tarafsız her kesime eşit mesafede kucak açmaya çalışıyorum. Halkı seven biri olarak, sizde halktan biri olarak sizleri ziyarete geldim. İnşallah yerel seçimlerde sizlerde beni unutmaz ve desteğinizi esirgemezsiniz. Bu konuda tavsiye ve istekleriniz var ise onları bize iletebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 624
Bu Ay : 7770
Toplam : 7770

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom