"Yazıhan Cazibe Merkezi Olacak"

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Yazıhan ilçemiz Malatya’nın cazibe merkezi olacak” dedi.

Malatya Haber

AK Parti Yazıhan Belediye başkan Adayı Nevzat Öztürk’ün seçim çalışmalarına AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın da katıldı. Çok sayıda partili yöneticinin de katıldığı seçim çalışmasında Sinan Köyü ziyaret edilerek, burada köy sakinleri ile sohbet toplantısı düzenlendi.

AK Parti Yazıhan Belediye başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Büyükşehir ile birlikte ilçelerimiz için önemli bir yatırım ve proje geliştirme imkanı da ortaya çıkıyor. Yazıhan ilçemiz konumu itibariyle merkez ilçe olmaya adaydır ve Malatya’nın cazibe merkezi olacaktır. Recai Kutan Barajı’nın hizmete girmesi ile bölgemizde tarımsal üretimin aratacağını biliyoruz. Bu konuda Belediye olarak ilçemizin sosyal ve ekonomik gelişmesine projelerimizle katkı sunacağız.

Sadece alt ve üst yapı projeleriyle değil, kültürel, turizm, eğitim ve sportif projelerimizle ilçemizi bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Yöremizin tüm zenginliğini ve var olan potansiyeline güç birliği yaparak harekete geçireceğiz” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ise son dönemde yaşanan gelişmelere dikkat çekerek, “30 Mart tarihi sadece bir yerel seçim özelliğini taşımıyor, aynı azmanda ülkemizde sağlanan huzur ve istikrar ortamının da korunması ve yaşatılması acısında da çok önemlidir. AK Parti’nin gerçek kurucusu olan halkımız bu yaşananlara geçit vermeyecek ve hem Yazıhan’da hemde Malatya’da AK Parti’ye güçlü bir destek sağlayacaktır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 624
Bu Ay : 7770
Toplam : 7770

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom