Fahrettin Kıtlık'tan Seçim Çalışmaları

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, milli birlik ve beraberliğin bozulmaması temennisinde bulundu.

Fahrettin Kıtlık'tan Seçim Çalışmaları Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, beraberinde partililer ile birlikte, Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı’nı ziyaret etti.

Milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bir dönemden geçtiklerine vurgu yapan Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, “Ülke ve millet olarak çok kritik bir dönemden geçiyoruz. Milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı’nın birleştirici açıklamalarını takdirle karşılıyoruz. Bunların devamını diliyoruz. İnşallah birlik ve beraberliğimiz hiçbir zaman bozulmayacaktır” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli ise şunları söyledi:

“Bilindiği gibi 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler nedeni ile Malatya’nın da büyükşehir statüsüne kavuşması seçimlere ayrı bir zevk, ayrı bir heyecan ve ayrı bir mesaj vermektedir. Bu bakımdan Türkiye’deki milli birlik ve beraberliğin sağlanması, vatandaşlarımızın sağduyu ile seçime, sandıklara ve demokrasiye sahip çıkması oldukça önemlidir. Çoğunluğun azınlığa değil, azınlıkların da bütün vatandaşlarımızın da haklarının savunulması Malatya’nın hak ettiği değerleri alacağına inanmaktayız. MHP’nin Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık’a da yerel seçimlerde başarılar diliyorum. Oldukça değerli hizmetler vereceğine inanıyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 454
Bu Ay : 6434
Toplam : 6434

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom