Ali Ekinci Bulgurlu Köyünü Ziyaret Etti

Yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Yeni Köy ve Bulgurlu Köyü’ndeki vatandaşlar ile bir araya gelen Battalgazi İlçesi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci “Bizleri merdiven olarak kullanıp, bizlerin sırtına basarak kendi siyasi hedeflerine ulaşmak için bizi bölüp parçalayanlara karşı el ele verip birliğimizi koruyalım” dedi.

Ali Ekinci Bulgurlu Köyünü Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Malatya'nın Merkez Battalgazi İlçesi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, yerel seçim çalışmaları kapsamında Yeni Köy ve Bulgurlu Köyü’nü ziyaret etti. Yeni Köy’de kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Ekinci, köy halkı ile bir araya gelerek sıkıntı ve talepleri dinledi.

Burada konuşan Ekinci, “Bizlerin sırtına basarak kendi siyasi hedeflerine ulaşmak için bizi bölüp parçalayanlara karşı el ele vermemiz gerekiyor” diyerek “Onurlu bir şekilde direnip ayağa kalkalım, gücümüzü birleştirelim. Artık aşiretler, kabileler, Alevisi, Sünnisi kalmadı. Bunların hepsi başımıza oynanan oyunlardı. Bunların hepsi sırtımıza basıp bizi merdiven olarak kullanıp kendi hedeflerine ulaşmanın bir plan ve projesiydi. Bizlerin sırtına basarak kendi siyasi hedeflerine ulaşmak için bizi hep böyle bölüp parçaladılar. Ama birliğimizi korumanın zamanı geldi. El ele verip onurlu bir şekilde ayağa kalkmanın zamanı geldi” ifadelerini kaydetti.

İnsanın ve toplumun mücadelesini verdiklerine vurgu yapan Ekinci, “Hiç kimsenin hiçbir şahsın davası ve hiçbir toplumun davası değildir bu. Bu bizim insanımızın tek tek verdiği onurlu davasıdır. Burada Ali Ekinci bir kişidir. Ama insanımızın hepsi birer Ali Ekinci’dir. Çünkü biz insanımızın, toplumumuzun mücadelesini veriyoruz” diye konuştu.

Ekinci ve beraberindeki heyet daha sonra Bulgurlu Köyü’ne geçti. Burada vatandaşlar ile bir araya gelen Ekinci yerel seçimler ile ilgili istişarelerde bulunarak, destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 300
Bu Ay : 1829
Toplam : 1829

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom