AKP, Hanımınçiftliğinde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim kapsamında, Hanımınçiftliği Beldesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AKP, Hanımınçiftliğinde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü Malatya Siyaset

Seçim çalışmasında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Hanımınçiftliği'nin "AK Parti ile yola devam" kararını verdiğini belirterek, "3 Kasım 2002'de, hep beraber "Muhtar bile olamazsın" denilen bir lideri, siz Başbakan yaptınız. Türkiye'nin ve dünyanın lideri yaptınız. İşte bu liderle birlikte yürüyen çok güçlü bir ekip var. Hanımınçiftliği kararını vermiş. Kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle 30 Mart'ta "AK Parti diyeceğiz" demiş. "Sizlerle beraber yola devam edeceğiz" demiş" ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin üzerinde oynanmak istenen oyunların olduğunu kaydeden Çalık, "O oyunların gerekçesi ne? Birileri eski Türkiye'yi özlüyor. "Askeri darbeler gelsin" diyor. 25 Cent'e muhtaç bir Türkiye istiyor. Eski Türkiye, yasakların Türkiye'siydi. Okuluna gidemeyen kızların Türkiye'si idi. Biz yeni bir Türkiye tasavvur ettik. Yeni Türkiye ile AK Parti emin adımlarla ilerliyor" diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, Türkiye'de darbecilere geçit verilmediğini kaydederek, "Darbecilere geçit vermedik, bundan sonrada vermeyeceğiz" dedi.

Şahin, Türkiye'de darbecilerin ayak seslerinin bir daha duyulmayacağını dile getirerek, "Siz dik durmayı bildiğiniz sürece, aramıza nifak sokmaya çalışanlar, ne kadar çırpınırsa çırpınsınlar bizden zerre kadar bir şey koparamayacaklar. Sizlerin bu birlik ve beraberliğiniz olduğu sürece hem yurt içinde hem de yurt dışındaki onları ağa babaları yerle yeksan olacak" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'DE HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMADI"

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, Türkiye'nin AK Parti iktidarlarıyla birlikte her alana büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığını kaydetti.
Türkiye'de siyasetin ve hizmet anlayışının AK Parti iktidarıyla birlikte önemli bir değişim yaşadığına dikkat çeken Tüfenkci, "AK Parti kurulurken, Sayın Başbakanımız "Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" demişti. O günden bugüne Türkiye'de hiçbir şey ama hiçbir şey her alanda eskisi gibi olmadı" dedi.

"MALATYA'YI GELİŞMİŞ, KALİTELİ BİR BÜTÜN ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ"

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Malatya'da artık bir bölgeye değil, bütün bölgelere hizmetin en kaliteli şekilde gideceğini ifade etti. Çakır, Malatya'nın büyük bir şehir haline geldiğine işaret ederek, "Malatya'yı gelişmiş, kaliteli bir bütün şehir haline dönüştüreceğiz" diye konuştu.
"Şehrin ve gönüllerin imarını birlikte yapacağız" diyen Çakır, hedeflerini her zaman yüksek tutacaklarını kaydetti.
Sahil Yolu projesini de hayata geçireceklerini dile getiren Çakır, "Şahnahan’ı Kale’ye bağlayan sahil yolunu kullanır hale getirerek kıyı şeridinden bütün Malatya’nın faydalanmasına imkan sağlayacağız. Burada düzenleyeceğimiz rekreasyon alanları ile daha yaşanılabilir mekanlar oluşturacağız" diye konuştu.

"HERKESİN HAYAL ETTİĞİ TABLOYU GERÇEKLEŞTİRDİK"

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, "Biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Biz birlikte Türkiye olacağız. Herkesin hayal ettiği tabloyu Malatya'da gerçekleştirdik. İnsanın gözünü yaşartacak bir tabloyla karşı karşıyayız. Şu tablo takdire şayandır. Bu memleketin istikbali ve geleceği açısından herkesin özlediği ve hayal ettiği tabloyu biz Malatya'da ve Battalgazi'de sizlerle birlikte gerçekleştirdik" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1016
Bu Ay : 7100
Toplam : 7100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom