Çakır'dan Bakırcılar Çarşısına Ziyaret

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Bakırcılar Çarşısı'nın modern bir görünüme kavuştuğunu söyledi.

Çakır'dan Bakırcılar Çarşısına Ziyaret Malatya Siyaset

30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Çakır, AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ve partililerle birlikte Bakırcılar Çarşısı’nı ziyaret etti. Esnafla bir araya gelen Çakır, kendisine iletilen sorun ve istekleri dinledi. Tekirdağ'dan Malatya'ya oy kullanmak için gelen bir vatandaş, "Bu artık Türkiye meselesi oldu. Sizlerle birlikteyiz. Sonuna kadar size destek vereceğiz" dedi.

Bakıcılar Çarşısı ziyareti sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, "Bakırcılar Çarşısı, her geçen gün atıl duruma gidiyordu. Bu anlamda yeni bir proje uyguladık. Projemiz yüzde 80 oranında tamamlandı. Kısmen güçlendirmeyle birlikte, taş kaplama yapıldı. Altyapı tamamen bitirildi. Altyapıdan sonra buralar granitle kaplanıyor. Üstler ise tonozlu geçiş yapıldı. Dükkanlar ahşap ve taş kaplamayla birlikte güzel bir görünüm aldı. Gerçekten çok güzel bir çarşı oldu" diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ise, Ahmet Çakır'ın, AK Parti belediyeciliği anlayışı çerçevesinde Bakırcılar Çarşısı'nı güzel bir görünüme kavuşturduğunu söyledi. Akın, Bakırcılar Çarşısı gibi çarşıların muhafaza edilmesinin şehir kimliği açısından önemli olduğunu kaydederek, "İnsanlarımızın huzur içerisinde alış veriş yapmaları noktasında zemin olarak güzelleştirildi. Esnaflarımızda güzel bir ortamda hizmet veriyor" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 417
Bu Ay : 5611
Toplam : 5611

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom