AKP Heyeti Dilekte Vatandaşlarla Biraraya Geldi

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, büyükşehirle birlikte Malatya'nın daha hızlı kalkınacağını söyledi.

AKP Heyeti Dilekte Vatandaşlarla Biraraya Geldi Malatya Siyaset

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, büyükşehirle birlikte Malatya'nın daha hızlı kalkınacağını söyledi.

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Dilek Beldesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan AK Parti heyetine, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Dilek Beldesi'nde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 30 Mart yerel seçimlerinin Türkiye'nin kaderini yakından ilgilendirdiğini ve referandum niteliği taşıdığını söyledi.

Şahin, 30 Mart yerel seçimlerinin Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli olduğuna vurgu yaparak, "Ya istikrarı oylayacağız ya da istikrara karşı, millete rağmen milletin karşısında durmaya çalışan, milletin menfaatlerini ayakaltına alan, inancını, yaşantısını ve düşüncesini yok sayan anlayışların devam etmesini isteyeceğiz. Onun için bu seçim büyük önem taşıyor. Belediye Başkanlarımızı seçmekten ziyade, önümüzdeki yüz yılın yeni baştan şekillenmesine vesile olacak adımlara imza atmış olacağız" dedi.

"BÜTÜN SORUNLAR İVEDİLİKLE ÇÖZÜLECEK"

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, "Dilek'in sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunlarla ilgili hızlı bir planlama yapacağız. İçme suyu ve kanalizasyon gibi sorunların artık bu dönemde konuşulmaması gerekiyor. Biz göreve gelir gelmez ivedilikle bu sorunları çözeceğiz" diye konuştu. Çakır, bölgenin merkeze ulaşımını da rahatlatacaklarını kaydederek, "Buralar çok nezih bölgeler. Tarım alanlarının yoğun olduğu bu bölgede, yaşaması çok güzel alanlar. Ama en önemlisi yol, içme suyu ve kanalizasyondur. Biz yolların yapımıyla birlikte bu bölgelerin şehre ulaşımını da kolaylaştıracağız" ifadelerini kullandı.

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, büyükşehrin Malatya'ya büyük avantajlar getireceğini söyledi. Polat, Malatya'nın planlarının tepeden bir gözle yapılacağını belirterek, "Malatya'da artık hizmetler bir bütün olarak ele alınacak. Bu noktada her yerin sorunları planlanacak ve o bölgelerimize en iyi hizmetler gidecek" dedi.

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın, milletin desteğiyle AK Parti'nin hizmetlerine devam edeceğini kaydederek, "Montajcılar, kasetçiler gelsin Dilek'te milletimizin AK Parti'ye verdiği desteği görsünler. Sizin bu heyecanınız liderimize güç katıyor. 30 Mart'ta sandıklara öyle bir gideceksiniz ki, bu ülkeye kumpas kurmaya çalışanlar, Başbakan'ın ayağına diken atmaya çalışan yerli işbirlikçileri bir daha Malatya'ya ayak basamayacak" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 560
Bu Ay : 3701
Toplam : 3701

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom