"Biz Sadece Hizmet Üretiyoruz"

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Malatya'yı kalkındırmak ve geliştirmek için yoğun bir tempoda çalıştıklarını söyledi.

Malatya Siyaset

30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Malatya İl Teşkilatı, Kaynarca Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

"BİZ SADECE HİZMET ÜRETİYORUZ"

Mahalle toplantısında konuşan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, AK Parti kadroları olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde millete hizmet ettiklerini söyledi.
AK Parti'nin hizmet odaklı bir parti olduğunu ifade eden Çakır, "Başbakanımız değerlerimize büyük önem veren, bizim gibi düşünüp, yaşayan ve halkına kendisini adamış büyük bir lider. Ama aynı zamanda da hizmetiyle seviliyor. Ülkesine yaptığı büyük reform, dönüşüm ve değişimle milletin gönlünde büyük bir yer edindi" diye konuştu.
Çakır, Malatya'nın kalkınması ve gelişmesi için yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirterek, "Bizler, sizlere layık olabilmek için çalışıyoruz. Malatya'nın geleceğe taşınması için, Malatya'nın sosyal, kültürel ve sportif bir kent olabilmesi için var gücümüzle çalıştık" ifadelerini kullandı.

"BÜYÜKŞEHRE BÜYÜK İLÇE"

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, "Büyükşehre büyük ilçe" sloganıyla yola çıktıklarını kaydederek, "Yeşilyurt'umuzu bölgenin en büyük, yaşanılabilir ve parmakla gösterilen bir ilçe yapacağız" dedi.

Belediye başkanlığı görevine şehre emaneti anlayışıyla baktıklarını ifade eden Polat, emanete en güzel şekilde sahip çıkacaklarını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 795
Bu Ay : 5685
Toplam : 5685

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom