Akçadağ'da Seçim Bürosu Açıldı

AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Adayı Ali Kazgan, Akçadağ İlçesi Bahri Beldesi'nde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Akçadağ'da Seçim Bürosu Açıldı Malatya Siyaset

Açılışa; AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan, AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Adayı Ali Kazgan ve partililer katıldı.

"MALATYA CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİ"

Seçim bürosunun açılışında konuşan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, AK Parti'nin her dönem, bir önceki dönemden daha çok hizmet yaptığını söyledi.
Çakır, Malatya'ya büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Çakır, 5 yılda önemli çalışmalara imza attıklarını ve yeni dönemde de milletin görev vermesi halinde hizmetlerin artarak devam edeceğine vurgu yaptı.

Çakır, Malatya'nın kalkınması ve gelişmesiyle cazibe merkezi haline dönüşeceğini kaydederek, "Malatya'nın kalkınması, gelişmesi, şehirleşmesi, sosyal ve kültürel bir şehir olması, şehrin ekonomisini de geliştirecektir. bunun yanında Malatya'nın sağlığının da gelişmesine katkı sağlayarak, eğitim şehri olmamıza vesile olacak. Bizde bu bilinçle projelerimizi hazırladık" dedi.

Büyükşehirle birlikte önlerindeki 5 yılda daha önemli projeleri hayata geçireceklerini kaydeden Çakır, "Önümüzdeki 5 yılda yapacağımız çalışmalar çok daha büyük önem taşıyor. Geçmiş dönemde yaptığımız çalışmalarla şehrimizi büyükşehre hazırladık. Bu anlamda Malatya'da büyük bir kalkınma sağladık. Malatya modernleşti ve gelişti" diye konuştu.

"TÜRKİYE BÜYÜK BİR DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM YAŞADI"

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, AK Parti'nin Türkiye'de her alanda büyük bir değişim ve dönüşüme imza attığını söyledi.

Akın, Türkiye'nin geçmişte borç almak için IMF'nin kapısında bekleyen bir ülke olduğunu anımsatarak, Türkiye'nin IMF'ye borç verir duruma geldiğini kaydetti.

"OYLAR YAĞMUR GİBİ AKACAK"

AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Adayı Ali Kazgan, Akçadağ İlçesi'nde 30 Mart'ta oyların yağmur gibi AK Parti'ye akacağını söyledi.

Büyükşehir belediyesi ile ortaklaşa Akçadağ'a güzel hizmetler yapacaklarını ifade eden Kazgan, "Köyler, kırsal alan ve varoş olarak anlaşılırdı. Bu bölgelere hizmet denilince de, sadece yol, su, elektrik ve okuldan ibaret bir anlayış vardı. Artık büyükşehir ile birlikte köylerimiz mahalle olma avantajına kavuşacak. Köylerimizde artık merkezdeki mahalleler ile aynı hizmeti alacak. Bundan sonraki süreçte mahalle statüsü kazanacak olan köylerimize en iyi hizmeti getireceğiz" şeklinde konuştu.

KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNDULAR

AK Parti heyeti Bahri Beldesi'ndeki seçim bürosu açılışının ardından Akçadağ İlçesi'ne bağlı Yağmurlu, Şıhlar, Ilıca ve Eğin Köylerini ziyaret etti.

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, ziyareti esnasında engelli bir vatandaş ile uzun süre sohbet etti. AK Parti sevdalısı olan engelli vatandaş, Başkan Çakır'a büyük bir sürpriz yaptı. AK Parti sevdalı olan engelli vatandaş, benzinli engelli aracında ‘dombıra’ şarkısı çaldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın posterini de engelli aracına yapıştıran engelli vatandaş, Çakır'a 30 Mart yerel seçimlerinde başarılar diledi.

AK Parti heyeti daha sonra vatandaşlarla birlikte Akçadağ Pilavı yedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 14
Bu Ay : 5208
Toplam : 5208

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom