Minik Öğrencilere Seminer verildi

Malatya Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün okullarda öğrencilere yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında, 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu’nun minik öğrencilerine polislerin görevlerinin ne olduğu hakkında bilgiler verildi.

Minik Öğrencilere Seminer verildi Malatya Haber

Toplum Destekli Polisler tarafından verilen bilgilerde; minik öğrencilerin tanımadığı kişilerden uzak durmaları gerektiği, yabancı kişilere kapıyı açmamaları, kayıp olunca neler yapmaları, ev adreslerini ve telefon numaralarının muhakkak ezberlemeleri gerektiği ve Alo 155 canlandırma ve oyunlarla anlatıldı.

Malatya Değerler eğitimi Projesi kapsamında Şubat-Mart ayı etkinliği olan "Hoşgörü Farklılıkları Kabul" konusunda polis memuru Adem Korkmaz minik öğrencilere konuşma yaptı. Korkmaz konuşmasında, her bireyin farklı özelliklerinin olduğunu bu özelliklere saygı ve hoşgörüyle yaklaşılması gerektiğini, bu farklı özelliklerin şişmanlık veya zayıflık, uzun veya kısa olmak, saçların kıvırcık olması, rengin kızıl olması, konuşmada kekemelik, gözlük kullanmak gibi birçok farklılıkların olabileceğini ifade etti. Korkmaz, birbirimizi farklılıklarımızla kabullenmemiz gerektiğini, farklı olmamızın dünyada sahip olduğumuz en büyük zenginlik olduğunu anlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 30
Bu Ay : 7176
Toplam : 7176

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom