'Sorunları İstişare Ederek Çareler Bulacağız'

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Bölgemizin, halkımızın sorun ve taleplerini hep birlikte istişare ederek, çözüm yoluna gideceğiz. Farklı bir yönetim sergileyeceğiz” dedi.

'Sorunları İstişare Ederek Çareler Bulacağız' Malatya Haber

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında Yazıhan’a bağlı köylerin muhtarları ile Malatya merkezde bulunan Yazıhanlılarla iki ayrı toplantıda buluşarak sohbet etti.

Öztürk, “30 Mart seçimleri çok önemli bir tarihi gösteriyor bize. Biz Malatya olarak büyükşehir seçimlerine ilk kez geriyoruz, Yazıhan’ımızda büyük ilçe olarak seçimlere giriyor. İlçemizin idari sınırları belediyemizin idari sınırları içerisine giriyor. Muhalefet partileri ne yaparlarsa yapsınlar, muhalefet etmeden öteye gitmez, yaptıkları her hangi bir icraat ve hizmette yoktur. 30 Mart’ta halkımızın desteği ile bize en yakın olan partiye iki kat fark atacağız. Bizim hedefimiz halkımızın talep ve ihtiyaçlarıdır.

Bölgemizin muhtarları ile kanat önderleri ile sivil toplum kuruluşları ile ve Malatya’da olan kanat önderleri ile zaman zaman bir araya gelerek, bölgemizin, halkımızın sorun ve taleplerini hep birlikte istişare ederek, çözüm yoluna gideceğiz. Farklı bir yönetim sergileyeceğiz. Bazıları meydanlara çıkıyorlar, bazı partilerin adayları var, ben vatandaşlarımıza o partilerin liderlerini soruyorum, gerçekten o partilerin genel başkanlarının isimlerini bilmiyorlar. Şimdi neyi anlatacaklar? Biz köylerimize gidiyoruz, eksiklikleri de yerinde görüyoruz. Ancak, AK Parti’nin köylerimize ve bölgemize yaptığı hizmetleri de hiçbir zaman inkar edilmez. Farklı bir yönetim anlayışını sergileyeceğiz” dedi.

Nevzat Öztürk, muhtar ve bölgedeki kanat önderleri ile istişarelerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 405
Bu Ay : 2889
Toplam : 2889

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom