Çalık, Köy Ziyaretlerinde Bulundu

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Biz beddualara değil, dualara talibiz. Kimseye de beddua etmedik. Allah’ın izniyle de etmeyeceğiz” dedi.

Çalık, Köy Ziyaretlerinde Bulundu Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde Arapgir Belediye Başkanı ve AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayı Haluk Çömertoğlu ile birlikte ilçeye bağlı köy ziyaretlerini sürdürdü.

Ziyaretler esnasında konuşan Çalık, “30 Mart çok önemli bir milat. Hepimizin sandık başına gitmemiz ve oylarımızı kullanmamız gerekiyor. Oylarımızı kullanırken nereye kullandığımızı ve niçin kullandığımızı çok iyi bilmemiz lazım. Arapgir’de çok çalışkan ve cömert bir Belediye Başkanımız var, Haluk Çömertoğlu Arapgir’de çok güzel hizmetler yaptı. Sizlerin verdiği oylarla Türkiye daha da büyüyerek, hizmete dönüştürerek yoluna devem edecektir. 17 Aralık darbesini yapanlarda sizin sayenizde gereken bütün cevapları alacak” ifadelerini kullandı.

Köy ziyaretlerinde kadınların ilgisiyle karşılaşan Çalık, kadınlarla sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi.
Çalık, “Milletin AK Parti’ye olan sevdası Allah’ın bize bir lütfü. Büyükşehir ile birlikte tüm alt yapı sorunlarınızı büyükşehir ve ilçe belediyemiz çözecek. Hizmetin adresi AK Parti’dir. Türkiye’de çok şey yaptık” diye konuştu.
Çalık konuşurken, mikrofonu alan bir kadın Türkçe ve Kürtçe “Tayyip Erdoğan’ı çok seviyoruz. Öyle az, maz değil, çok seviyoruz. Hepside duysun” dedi. Bunu üzerine Çalık, “Benim konuşmama gerek yok. Biz beddualara değil, dualara talibiz. Kimseye de beddua etmedik. Allah’ın izniyle de etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Arapgir Belediye Başkan Adayı Çömertoğlu, köylerdeki tüm ihtiyaçları hızlı bir şekilde gidermeye çalışacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 100
Bu Ay : 7737
Toplam : 7737

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom