Hazinemiz Ailemiz Konulu Yarışma

Malatya’da öğrenciler arasında ‘Haznemiz Ailemiz’ konulu yarışma açıldı.

Hazinemiz Ailemiz Konulu Yarışma Malatya Haber

Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından ‘Hazinemiz Ailemiz’ projesi kapsamında kompozisyon, şiir ve resim olmak üzere üç ayrı dalda ödüllü yarışma programı düzenleniyor.

Aile kavramına dikkat çekmek, aile fertleri arasında sevgi, saygı, fedakârlık gibi değerleri canlı tutmak, aileyi ve toplumu tehdit eden sorunlara yönelik farkındalık uyandırmak amacıyla ‘Hazinemiz Ailemiz’ konu başlığı altında resim, şiir, kompozisyon yarışması düzenleneceği açıklandı.

Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından şu açıklama yapıldı:

“İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan yarışmada başvurular üç ayrı kategoride değerlendirilecek. Resim kategorisinde ilkokul (1.2.3.4) sınıf öğrencileri arasında; kompozisyon ve şiir alanında ise ortaokul (5.6.7.8) ve lise (9.10.11.12.) sınıf öğrencileri arasında ayrı kategorilerde değerlendirilecektir.

Bu kapsamda, başvuru koşulları ve diğer bilgilerin yer aldığı afişler Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile bütün okullara gönderildi.Yarışma başvurularının 14 Nisan 2014 tarihine kadar Kent Konseyi Genel Sekreterliği’ne şahsen yapılacağı, yarışma koşulları ile ilgili genel bilgileri Genel Sekreterlikten ya da www.hazinemizailemiz.com adresinden ulaşılabilecektir.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 287
Bu Ay : 9167
Toplam : 9167

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom