Ekinci Kadınlara Karanfil Dağıttı

Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla, eski belediye meydanında kadınlara karanfil dağıttı.

Ekinci Kadınlara Karanfil Dağıttı Malatya Siyaset

 Cennet kadınların ve anaların ayakları altındadır diyen Ekinci, her kadının eli öpülesi kişiler olduğu söyledi.

Yoğun bir tempo ile seçim çalışmalarını sürdüren Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınları unutmadı. Ekinci, eski belediye meydanında kadınlara karanfil dağıtarak günlerini kutladı. Ekinci’nin bu hareketi kadınlar tarafından oldukça taktir edildi. Karanfil ile birlikte seçim broşürlerini de dağıtan Ekinci kendini tanıtıp yerel seçimlerde kadınlardan destek istedi.

Ekinci, kadınların dinimizdeki önemine değinerek, bir ailenin temsilcisi, eğitmeni olan kadınlarının her günün önemli olduğuna vurgu yaptı. Ekinci; “Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Bu vesile ile bütün kadınların dünya kadınlar gününü kutluyorum. Bugünün sadece bir gün ile sınırlı kalmaması ve bir yılın 365 günü olması gerekir. Çünkü kadınlar 365 günde kendi evlatlarına, kardeşlerine, akrabalarına, dostlarına en büyük örnek olan aileyi temsil ederler. Bir ailenin öğretmeni, eğitmeni, temsilcisi olan bu güzide insanlarımızın her günü böyle olmalıdır” dedi.

Her kadın bir anne ve eli öpülesi kişiler olduğu belirten Ekinci, “Kadınlarımızın değerini inancımız gereği dinimiz şöyle ifade eder: Cennet kadınların, annelerin ayakları altındadır. Bu ibare ile inancımız gereği dinimizin kadınlara verdiği önemi belirtiyor. Her kadın bir annedir. Her kadının eli öpülesi kişiler olduğu inancındayım. Kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 237
Bu Ay : 6217
Toplam : 6217

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom