Fındıklı, Arapgir'de İnceleme Yaptı

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, AK Parti Arapgir İlçe Belediye Başkan adayı Haluk Cömertoğlu ve beraberindeki heyet ile Arapgir ilçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.

Fındıklı, Arapgir'de İnceleme Yaptı Malatya İlçe

Milletvekili Fındıklı, Arapgir ilçesindeki temasları kapsamında İlçe Kaymakamı Ercan Turan ve Belediye Başkanı ve adayı Haluk Cömertoğlu’nu ziyaret etti. Fındıklı, ilk ziyaretinde İlçe Kaymakamlığı’na geçerek, Kaymakam Ercan Turan ile görüştü. İlçe hakkında bilgi alan Milletvekili Fındıklı, sorunların çözümü konusunda gerekli çalışmanın en kısa zamanda gerçekleştirileceğini belirtti. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Arapgir Belediyesi’ne geçen AK Parti Milletvekili Mücahit Fındıklı, Başkan Haluk Cömertoğlu ile görüştü. Fındıklı, belediye ziyaretinin ardından ilçe esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Fındıklı’nın ziyaretlerinde; Arapgir Belediye Başkanı ve AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayı Haluk Cömertoğlu, AK Parti Arapgir ilçe Başkanı Mehmet Tümer, İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut ve Malatya Belediyesi Meclis Üyesi Sıddık Özdemir’de yer aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 48
Bu Ay : 3846
Toplam : 3846

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom