Eser, Balaban'ı Ziyaret Etti

AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser, “Kayısı yemek için kayısı ağacının dibine, elma yemek için elma ağacının dibine gidersiniz” dedi.

Eser, Balaban'ı Ziyaret Etti Malatya Siyaset

AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Balaban Belediye Başkanı Mehmet Kılıçer, Ayvalı Belediye Başkanı Hamit Demir ve belediye meclis üyesi adaylarının da katıldıkları seçim çalışmalarında Eser, Balaban beldesini ziyaret etti.

Dr. Eser, Balaban Belediyesi binası önündeki coşkulu kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada, “İnşallah 30 Mart’tan sonra beraber olacağız, Balaban artık Darende’nin mahallesi oldu. Kardeşlerim yeteri kadar hizmetleri size verdiler. Mevcut başkan Mehmet Kılıçer yanımızda, biz kardeşiz, beraberiz aynı beraberce size hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz de zaten hizmet için geldik sayın başbakanımız Darende’ye git hizmet et dedi ve aday olduk. Sizler yanlış yapmazsınız. Elma yemek için elma ağacının dibine, kayısı yemek için kayısı ağacının dibine gidersiniz akasya kayısı vermez, çalıda elma vermez. Siz işinizi bilirsiniz” dedi.

Eser, çarşı esnafını, belediye, tarım kredi kooperatifi, sağlık ocağı, ,jandarmayı, sulama birliğini de ziyaretlerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 824
Bu Ay : 1559
Toplam : 1559

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom