AK Parti, Toplantı Düzenledi

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim kapsamında Göztepe Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.

AK Parti, Toplantı Düzenledi Malatya Haber

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, modern bir ülkedeki yaşam standartlarını Türkiye'de sağladıklarını ifade etti.

Devlet mekanizması içerisinde yer alan bütün engelleri ortadan kaldırdıklarını kaydeden Şahin, “Başkalarının ne yapıp, yapmadığı hiç umurumda değil. Biz bugüne kadar yapamadıklarımız neyse, onları yapma gayreti içerisinde olduk. Genele baktığımıza zaman Başbakanımız iktidara gelmiş olduğu günden bugüne eksiklerimizi gidermeye çalıştık. Devlet mekanizması içerisinde yer alan bütün engelleri ortadan kaldırdık. Yasa ise yasayı düzelttik. İnsan hakları ise insan haklarını iyileştirdik. İnsanlar arasında ayrımcılık yapanları, kendi mecrasına iteledik. Göreve gelmiş olduğumuz günden bugüne kadar, modern bir ülkede insanların yaşam standartları ne ise onu sağladık” dedi.

"ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ ÇOK ÖNEMLİ"

Şahin, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemine de değinerek, şunları söyledi:
“Bizim içimizden çıkan insanlar kullanıldıklarını bile bile halen söylemlerine devam ediyorlar. Televizyonlarına, yayın kuruluşlarına bakıyorsunuz A'dan Z'ye iftira. Size Allah için ‘Recep Tayyip Erdoğan içki içiyor’ deseler, Allah aşkına inanan olur mu? ‘Kumar oynuyor’ deseler, inanır mısınız? Niye inanmayız? Çünkü bu insanlar Allah'tan korkuyorlar. Bizi biz yapan değerlerimize sadık bir şekilde hayatımızı tanzim etmişiz.

Ama utanmadan, sıkılmadan bizleri yolsuzlukla, hırsızlıkla suçlamaya cüret ediyorlar. Milletin sadakasını, kurbanını aldınız halen doymadınız. Nereye verdiğinizde belli değil. Kime uşaklık yapıyorsunuz, belli değil. Şuana kadar amaçları Başbakanımızı yemek ve AK Parti'yi itibarsızlaştırmaktı. Ancak bunda başarılı olamadılar. Sizlerin bu büyük desteği olduğu sürece daha sefil duruma düşecekler. Onun için önümüzdeki süreç büyük önem taşıyor.

"TÜRKİYE'NİN KALKINMASINI İSTEMEYENLER, OYUNLAR OYNAMAYA BAŞLADI"

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Cumhuriyet döneminde AK Parti iktidarına kadar yapılan hizmetlerin kat kat fazlasının AK Parti iktidarları döneminde verildiğini kaydetti.

Akın, 30 Mart'tan sonra AK Parti belediyeciliğinin Malatya'da hizmetlere devam edeceğini belirterek, “Burası uğurlu bir mekan. Bu mekanda toplanan güzel insanların duasını Cenabı Hak kabul ediyor. İnşallah dualarınızın bereketiyle, yine AK Parti belediyecilik anlayışında sizlere hizmete devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Türkiye'nin kalkınmasından rahatsız olanların bir takım oyunlarla gündeme geldiklerini kaydederek, oynana oyunların millet tarafından bir kez daha sandıkta bozulacağını dile getirdi.

"MALATYA'NIN HER NOKTASINI KALKINDIRDIK"

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, milletin verdiği destek ve güçle göreve geldiklerini belirtti.

Türkiye'deki bütün reformların arkasında milletin verdiği desteğin olduğunu ifade eden Çakır, "Bize de 2009 yılında sizlere hizmet etmemiz için görev verdiniz. Biz hiçbir zaman Makam peşinde olmadık. Sahada olduk ve çalıştık. Her zaman sizlere layık olmaya çalıştık. Şehir içerisinde hiçbir ayrım yapmadan hizmeti adil bir şekilde getirmeye çalıştık. Malatya'nın her noktasını kalkındırdık. Malatya artık değişti ve büyüdü. Malatya artık modern bir şehir oldu. Bu hizmetler büyükşehirle beraber artacak” şeklinde konuştu.

Çakır, 30 Mart'tan sonrada durmadan yollarına devam etmek istediklerini belirterek, “30 Mart'ta sizleri sandığa davet ediyoruz. Erinme ya da yılma yok. Ama 30 Mart'a kadar da çalışma var. Çevremize, eşimize, dostumuza hem AK Parti'yi hem de hizmetleri anlatacağız” dedi.

"YENİ BİR HASTANE İÇİN GİRİŞİMDE BULUNACAĞIZ"

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, halkla beraber şehri yöneteceklerini söyledi.

Gürkan, millete her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını ifade ederek, “Sizler seçkin insanlarsınız. Sizlere seçkin hizmet sunmak bizim görevimizdir” diye konuştu.

Yeni bir hastanenin yapılması için girişimlerde bulunacaklarını kaydeden Gürkan, “Burada hastane konusu çok istismar ediliyor. Hastaneyle ilgili hiç kimsenin en ufak bir tereddüdü ya da kuşkusu olmasın. Sağlık Bakanlığı ile görüşüldü, 40 doktor ile gerekli poliklinik ve pansuman, enjeksiyon işlemleri yapılacak. Akabinde 30 Mart'tan sonrada burayla ilgili yeni bir hastane oluşumunun yapılması noktasında girişimlerde bulunacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, “Oyunlarıyla bizleri alaşağı edemedikleri için iftiralarla bize çamur atmaya çalışıyorlar. Ama Allah'ın izni ve sizlerin desteğiyle o atmış oldukları çamurda kendileri boğulacaktır” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 774
Bu Ay : 7571
Toplam : 7571

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom