Şahin, Defterdar Yiğiter'i Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “2 B dışında olan arazilerin bir takım sorunları var. Bu konuda bizler mecliste çalışma yapıyoruz” dedi.

Şahin, Defterdar Yiğiter'i Ziyaret Etti Malatya Haber

Beraberinde, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı ve bazı parti yöneticileriyle birlikte Malatya Defterdarı Murat Yiğiter’i ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin, ‘hayırlı olsun’ dedi ve yeni görevinde başarılar diledi.
Milletvekili Mustafa Şahin, “Uzun süredir vekaleten yürütülen defterdarlık görevine getirildiniz. Hayırlı olsun yeni göreviniz. İşin aslının olması çok daha önemli. Vekaleten olunca arkadaşlarımız fazla sorumluluk kaldıramıyorlar” ifadelerini kullandı.

Şahin, “Bazen vatandaşlar müşkülatlarını bize iletiyor ve biz de size iletip, kanunlar çerçevesinde vatandaşların çözülmesini arzu ettikleri sorunları iletmek zorunda kalıyoruz. Sizler de devleti temsil ediyorsunuz. Devletin mal ve mülklerinin sahibi sizlersiniz. Vatandaşlarımızın geçmişten kalan ev ile alakalı sorunlar var. Hazine arazisi içinde kalan evleri sorunu var. 2 B dışında olan arazilerin bir takım sorunları var. Bu konuda bizler mecliste çalışma yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Malatya Defterdarı Murat Yiğiter ise Sivas doğumlu olduğunu hatırlatıp, Kayseri’de görev yaparken Malatya’ya atandığını bildirdi. Yiğiter, “Hep beraber Malatya’ya hizmet için çalışacağız. Her şey Malatya için” dedi.
Ziyarette, Vergi Denetim Kurulu Malatya Vergi Müfettişleri Grup Başkanı Mahmut Polat da bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 793
Bu Ay : 4350
Toplam : 4350

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom