Eser, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser, seçim çalışmaları kapsamında beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte ilçede bulunan Zengibar Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Eser, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Haber

Burada dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi alan Eser, kendilerinin de belediye başkanı olmaları halinde sivil toplum kuruluşları ile sürekli görüş alışverişinde bulunarak ortak akıl ile hareket edeceklerini belirtti.

Eser, dernek ziyaretinden sonra ise mahalle toplantıları kapsamında Merkez Gökyar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe genelinde olduğu gibi burada da vatandaşların işsizlik konusunda yakınmaları ile ilgili konuşan Eser, “Bizim birinci parolamız iş sahası, istihdam oluşturmaktır. Organize Sanayi Bölgemiz hazır burayı faaliyete geçireceğiz, hemşerilerimizin 2. fabrikalarını ilçemize kuracağız.

İşsizliğin ne kadar zor olduğunu biliyoruz, bende gençliğimde sabahın 6’sında kalkıp çok amelelik yapmışımdır. Biz sizleri çok iyi anlıyoruz çünkü bizlerde sizin gibi sıkıntılar çektik. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz, beni sizlerde Malatya da çok iyi tanır, biz hizmet adamıyız. İnşallah tek hedefimiz seçimi kazanmak değil rekor bir oy ile seçimi kazanmaktır. İlçemize özel bir ilgisi olan Başbakanımıza mahcup olmamalıyız ve istediğimizi rahatça alabilmeliyiz. Bunun için çok çalışacağız ve başaracağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 488
Bu Ay : 1111
Toplam : 1111

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom