Tüfenkçi, Tüm Malatyalılara Teşekkür Etti

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın halka hitap ettiği Malatya mitingini değerlendirerek, “Malatyalı AK Parti sevdalılarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sevgisi meydana sığmadı” dedi.

Tüfenkçi, Tüm Malatyalılara Teşekkür Etti Malatya Haber

İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci; AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın halka hitap ettiği Malatya mitingine büyük ilgi gösteren Malatyalılara teşekkür etti. Bülent Tüfenkci, “Malatyalı AK Parti sevdalılarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sevgisi meydana sığmadı. Malatyalılar her zamanki gibi yine Başbakanını en iyi şekilde bağrına basmış ve mitingimize çok büyük ilgi göstermiştir. Malatyalı hemşerilerimizin AK Parti'ye olan inancının mitingle bir kez daha ortaya çıktığını görmek başta Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey olmak üzere hepimizi çok mutlu etti.

AK Partili olan olmayan herkesin desteğini almak, bizim sorumluluğumuzu ve hemşerilerimize hizmet azmimizi katlayarak arttırdı. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek, dinlemek ve iktidarına sahip çıkmak için Yeni Belediye Meydanını Malatya'nın dört bir yanından gelerek hınca hınç dolduran tüm hemşerilerimizin Başbakanımıza gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyoruz.

Malatya’mıza yakışır ve muhteşem heyecanlı, coşkulu kalabalık bir katılımla gerçekleşen bir miting oldu. Miting'den Başta Genel Başkanımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm AK kadrolar çok memnun bir şekilde ayrıldı. Biz de Parti Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımız tarafından takdirle anıldık. Mitingi çok beğendiklerini ifade ettiler” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1013
Bu Ay : 4811
Toplam : 4811

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom