7 Mart Türkiye Gündemi

7 Mart 2014 Türkiye Gündemi

7 Mart Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tarabya Köşkü’nde saat 14.30’da Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Sosyalist Grup Başkanı Andreas Gross’i, saat 16.30'da Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyelerini, saat 17.30’da ise Türkmenistan Bakanlar Kurulu Başkan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Raşid Meredov’u kabul edecek.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.00’da Ankara İl Başkanları Toplantısı’na katılacak. Daha sonra Eskişehir’e gidecek olan Erdoğan, saat 13.30’da Eskişehir mitingi ve valiliği ziyaretinin ardından İstanbul'a geçecek. Başbakan Erdoğan, saat 19.15’de Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde Pakistan Pencar Eyaleti Başkanı Şahbaz Şerif’i kabul edecek.

TBMM gündemi
- CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bolu’da saat 11.30’da valiliği ziyaret edecek, saat 14.00’de partisince düzenlenen mitinge katılacak. Daha sonra Düzce’ye geçecek olan Arınç, saat 16.00’da Kaynaşlı Entegre Hastanesi’nin açılışına katılacak.
- Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, saat 11.00'de Ankara'nın Ayaş ilçesinde muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya gelecek, saat 13.00'de Ayaş esnafını ziyaret edecek, saat 15.00'de Güdül ilçesine geçerek esnaf ziyaretinde bulunacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’da saat 10.00’da İnsan Hakları Alanında Bireysel Başvuru Usullerinin Tanıtılması Projesi Toplantısı’na, saat 14.00’de Antalya İli Avrupa Birliği'ne Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı’na katılacak.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, İstanbul Çırağan Sarayı’nda saat 10.00’da G-20 Paneli açılış törenine katılacak, Büyük Çekmece Güzelce Ova Restoran’da saat 13.30’da AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği işadamları ile yemekli toplantıya katılacak, saat 16.00’da esnaf ziyaretinde bulunacak.
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Bahçelievler’de saat 13.00’te Bahçelievler Devlet Hastanesi’nin açılış törenine, Esenler’de saat 14.30’da Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Devlet Hastanesi’nin açılış törenine, saat 16.00’da Beylikdüzü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin temel atma törenine katılacak.
- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'ın Ermenek ilçesinde saat 10.30’da Devlet Hastanesi ek inşaatının temel atma törenine katılacak, saat 13.00’de esnaf ziyareti yapacak. Daha sonra helikopterle Karaman’a geçecek olan Bakan Elvan, saat 16.00’da Karaman Esnaf ve Sanatkarları Odası’nı, saat 17.30’da Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret edecek, saat 19.00’da İl Özel İdaresi’nin Polisevi’nde düzenlenen plaket törenine katılacak, saat 20.30’da ilde görev yapan gazeteciler ile toplantı yapacak.
- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Tokat’ta bir dizi inceleme ve temasta bulunacak. Bakan Bozdağ, Zile ilçesinde de kaymakamlık ve adliye ziyaretlerinin ardından seçim bürosu açılışına katılacak. Zile’deki temaslarının ardından Turhal ilçesine geçecek olan Bakan Bozdağ, Kadın Kolları Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını yaparak, esnafı ziyaret edecek.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli’de saat 14.00’de Kandıra Devlet Hastanesi’nin açılış törenine katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya’nın ilçelerinde bir dizi ziyarette bulunacak.

Siyasi partilerin programı
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 13.00’de Ordu’da, saat 16.00’da Samsun’da miting yapacak.
- CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, Antalya’da saat 14.00’de AKM Perge Salonu’nda ‘Kadınlar Sokağa Sahip Çıkıyor’ rozet takma törenine, saat 15.00’de Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi’nin açılış törenine katılacak.
- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde saat 13.30'da halka hitap edecek.
- BBP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Remzi Çayır, saat 10.30'da kahvaltılı basın toplantısında projelerini tanıtacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- ICC Türkiye Milli Komitesi ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çırağan Sarayı Balo Salonu’nda saat 10.00’da “Değişen Küresel Ekonomi ve Türkiye” konulu panele katılacak.
- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şile Belediyesi’nde saat 14.10’da Şile ilçesine yapılan yatırım ve hizmetlerin tanıtılması, toplu açılış ve temel atma törenine katılacak.
- Evrensel Gazetesi çalışanları, Çağlayan Adliyesi önünde saat 11.00’de evinin önünde demir çubukla saldırıya uğrayan Evrensel Gazetesi Yazarı ve Editörü Mithat Fabian Sözmen’in yapacağı suç duyurusu öncesinde basın açıklaması düzenleyecek.
- TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası, JMO İstanbul Şubesi’nde saat 13.30’da “Depremlere Hazırlıklı Olma ve Zarar Azaltma Önlemlerini Geliştirme” konulu basın açıklaması düzenlenecek.
- Başbakan Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, İstanbul Pendik’te saat 13.30’da Pendik Belediyesi tarafından yapılan Hüseyin Vassaf Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nin açılış törenine katılacak.
- 3. Havalimanı Davası Yurttaş Girişimi, Cezayir Restoran Toplantı Salonu’nda saat 14.00’te yaşanan hukuki gelişmelere ilişkin basın açıklaması düzenleyecek.
- Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) üyeleri, saat 12.30'da basın açıklaması yapacak.
- Ankara Barosu, saat 10.00'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle basın açıklaması yapacak.
- Ankara Gazi Üniversitesi, saat 14.00'de Belediye Teknik Eğitim Kursları Organizasyon Hizmetleri Kursu kapsamında "Kadına Şiddet" konulu bir panel düzenleyecek.
- Türkiye Gazeteciler Sendikası, Ankara’da saat 12.00'de "Kadın Gazetecilerin Gözünden Sokak ve Hayat" konulu serginin açılışını yapacak.
- 8. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Kök Hücre Tedavileri Kongresi’nin basın toplantısı, saat 14.00’de Antalya Belek Xanadu Otel’de gerçekleştirilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 380
Bu Ay : 6360
Toplam : 6360

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom