Birlik ve Beraberliğimizi Korumalıyız

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Malatya’da önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, “Partimiz gibi alnımız ve yüzümüz ak” dedi.

Birlik ve Beraberliğimizi Korumalıyız Malatya Siyaset

Çakır, Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ve partililerle birlikte Zafer Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

“ALIŞILMIŞIN DIŞINDA ÇALIŞTIK”

Mahalle toplantısında konuşan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, şehrin genelini yenileyen projelerle, Malatya’nın büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığını kaydetti.

Çakır, Malatya’nın her anlamda büyük bir gelişim sağladığına dikkat çekerek, şehrin hayata geçirilen projelerle birlikte kalkınmaya başladığını söyledi. Malatya’da her noktaya hizmet götürdüklerine değinen Çakır, “Göreve geldiğimiz günden buyana sizlere layık olmaya ve sizlere layık hizmetler yapmaya çalıştık. Allah’a şükür yüzümüz ve alnımız ak. Partimiz gibi akız” dedi. Alışılmışın dışında bir çalışma yaptıklarını kaydeden Çakır, “Malatya’da büyük bir çalışma başlattık. Kentsel dönüşümü adeta yerelde mevcut şehre dönüşümünü sağladık. Mevcut yaşadığımız şehrin yenilenmesi çok önemliydi. Önce altyapıyı yeniledik. Daha sonra üst yapı çalışmalarımızı yaptık. Şehir merkezinin dahil olduğu bir dönüşümü sağladık. Doğu ve Kuzey garajlarını hayata geçirdik. Fuar alanını 60 dönüm genişlettik. Canlı Hayvan Pazarını 40 dönüm genişlettik. Yeni bir çöp depolama ve bertaraf sahası kurduk. 13 milyon TL gibi büyük bir yatırım yaptık. Eski çöp sahamızda da şuanda enerji üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUMALIYIZ”

Çakır, Türkiye’nin büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığına değinen Çakır, “Birlik ve beraberliğimizi korumalıyız” dedi.  Milletin oynanan oyunlara hiçbir zaman prim vermediğini ifade eden Çakır, “Türkiye demokratikleşti. Bunları çok iyi görmemiz gerekiyor. Yerelle genelde yapılan çalışmaları çok iyi idrak etmemiz gerekiyor. Bilinçli olmamız lazım. Oyuna gelmemeliyiz. Fitneye izin vermemeliyiz. Birlik olmamız gerekiyor. Sandıklara gidip, oyumuza sahip çıkmalıyız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom