İstişare İçerisinde Hizmet Yapacağız

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Nüvit Ateş, “Göreve gelmemiz halinde sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde çalışacağız, hizmet yapacağız” dedi.

İstişare İçerisinde Hizmet Yapacağız Malatya Siyaset

Beraberinde partililerle birlikte Doğanşehirliler Derneği’ni ziyaret eden Doğru Yol Partisi’nin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Nüvit Ateş, seçilmesi halinde yapacaklarını anlattı.

Nüvit Ateş, “Biz siyasete Doğru Yol Partisi’nde başladık ve burada devam ediyoruz. Birileri gibi güç iktidar kimde ise o yöne yönelmedik. Göreve gelmemiz halinde sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde çalışacağız, hizmet yapacağız” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt bölgesinde spor alanlarının yetersiz olduğuna dikkat çeken Ateş, “Ege Malatyalılar Derneği Başkanı olmam dolayısıyla Ege illerindeki iş adamlarının Malatya’daki organize sanayi bölgelerine yatırım yapmaları için köprü görevi yapacağız” ifadelerini kullandı.

Doğanşehirliler Derneği Başkanı Dilaver Gür ise, “Nüvit Bey’i şahsında tanıyoruz. Malatya sevdalısı olarak buluyoruz. Bir zamanlar Muğla Malatyalılar Derneği başkanı idi. Şimdi Ege Malatyalılar Derneği başkanlığı görevini yürütüyor. Ege illeri ile Malatya arasında gönül köprüsü kuruyor. Çıktığı yolda kendisine başarılar dileriz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 94
Bu Ay : 1623
Toplam : 1623

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom