AKP Heyeti Esnafı Ziyaret Etti

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Fuzuli’nin yapılan çalışmalarla birlikte Malatya’nın önemli ticaret merkezlerinden birisi haline geleceğini söyledi.

AKP Heyeti Esnafı Ziyaret Etti Malatya Siyaset

30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Mustafa Şahin, AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut ve partililerle birlikte Fuzuli Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, kendisine iletilen sorun ve isteklerini dinledi. Esnaf, “Kolumuzu kesseler, kanımız Recep Tayyip Erdoğan’a akar. Yerel seçimlerden daha güçlü halde çıkacağız. Paralel devlete izin vermeyeceğiz. Sonuna kadar AK Parti’nin yanındayız” dediler.

“FUZULİ CADDESİ DAHA DA CANLANACAK”

Ziyaret sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, “Malatya’mız gerçekten hareketli ve canlı bir şehir. Fuzuli Caddesi de ana arterlerimizden bir tanesi. Önümüzdeki günlerde Kernek Parkı’nın tamamlanmasıyla birlikte bu caddemiz daha da canlanacak. Fuzuli, Malatya’nın önemli ticari merkezlerinden birisi haline gelecek” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, vatandaşları 6 Mart’ta Yeni Belediye binası yanında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmaya davet etti. AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, esnafların dualarıyla Başbakana destek verdiklerini söyledi. Şahin, vatandaşları memnun edecek çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Belediye Başkanlarımız, vatandaşlarımızın dualarını alacak çalışmalar yapmaya devam edecekler” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 242
Bu Ay : 5436
Toplam : 5436

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom