Öztürk, Halkın Desteğinden Memnun

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Gittiğimiz her köyde AK Parti'nin hizmetlerini ve hizmet için teşekkür eden halkımızın samimi desteğini görüyoruz” dedi.

Öztürk, Halkın Desteğinden Memnun Malatya Haber

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında beraberindeki partili yöneticilerle birlikte Bereketli, Mısırdere, Hurşitler, Tecirli, Dedekargın, Boyaca, Eğribük, Şevkiçiftliği köy ve mezraları ile Yeni Mahallede seçim ziyaretlerinde bulunarak vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Öztürk, şunları söyledi:

“Malatya büyükşehir olurken, Yazıhan ilçemizin mevcut hali ile kalmasına asla gönlümüz razı olmaz. Bu nedenle Malatya için yeni bir dönem başlarken, Yazıhan içinde yeni bir dönem başlıyor. İlçemizi ileriye taşıyacak, insanımızın yüzünü güldürecek, gönlünü mutlu edecek projeleri hayata geçirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Belediyeciliği sadece alt yapı hizmetleri olarak düşünmüyoruz. Yazıhan hem alt yapısı ile hem de sosyal, kültürel, ekonomik ve eğitim projeleri ile de yarınlara en iyi şekilde hazırlanacaktır.”

Köy gezilerinde vatandaşların AK Parti’ye olan teveccühünü görmekten ve buna şahit olmaktan mutlu olduklarını ifade eden Öztürk, “Yazıhan, ülkemizin çok önemli bir sürecinde ülkesine ve başbakanına sonuna kadar destek sağlayarak, AK Parti’ye en yüksek oranda oy verecektir. Köylerimizde vatandaşlarımızın sıcak ilgisi ve samimiyeti bizleri hem Yazıhan ve hem de ülkemiz adına mutlu ediyor. Gittiğimiz her köyde AK Parti'nin hizmetlerini ve hizmet için teşekkür eden halkımızın samimi desteğini görüyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 750
Bu Ay : 1528
Toplam : 1528

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom