AK Parti Heyeti Hekimhan'da

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Hekimhan ve ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti.

AK Parti Heyeti Hekimhan'da Malatya İlçe

AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır ile AK Parti’nin Hekimhan Belediye Başkanlığı adayı Kemal Deniz ve AK Parti’nin Kuluncak Belediye Başkanlığı adayı Mehmet Boyraz ile partililerin yer aldığı ziyaret Hekimhan’dan başladı.

Hekimhan’da vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti heyeti, yerel seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

“İYİ BİR KADROYLA YOLA ÇIKIYORUZ”

AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, Hekimhan’dan birlik ve beraberlik beklediklerini ifade ederek, hizmete susayan Hekimhan’a her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Çakır, Hekimhan’ı çok canlı ve hareketli gördüklerini belirterek, “İnşallah bu hareket 30 Mart’ta sandığa da yansıyacaktır” dedi.

Hekimhan’da yapılması gereken çok önemli işlerin olduğuna dikkat çeken Çakır, Hekimhan Belediye Başkanlığı adayı Kemal Deniz ile el ele verip, Hekimhan’ın sorunları çözeceklerini dile getirdi.

Çakır, “Biz hizmet için göreve talibiz. Siz, kendinize hizmet edecek insanları seçeceksiniz. Başınıza başkan seçmiyorsunuz. Bizde başkanlık anlayışı böyledir. Biz hizmet için, çalışmak için göreve geleceğiz. Kendi özel işiniz için birini tutacak olsanız, en başarılı insanı seçersiniz. “kim saha çok iş yapar” diye, yiğit bir adam ararsınız. Bu işte böyledir. Size hizmet edecek birini bulmanız gerekiyor. Bunu şehriniz için yapmanız gerekiyor. AK Parti kadroları da bu işi iyi biliyor. Biz hizmet için çıktığımız bu yolda, sizlerin desteğiyle hizmetlerimize hızlı bir şekilde devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“HİZMET ANLAMINDA MALATYA’YA DAMGAMIZI VURDUK”

5 Yılda yaptıkları hizmetlerle Malatya’ya damgalarını vurduklarını dile getiren Çakır, Malatya’da büyük bir değişimin yaşandığını kaydetti.

Çakır, Malatya merkezde yapılan hizmetleri her noktaya yayacaklarını söyleyerek, vatandaşları en iyi hizmetle buluşturacaklarına değindi.

Çakır, “Yüzlerce proje hayata geçirildi. Süleyman Demirel döneminde GAP Projesi başladı. Recai Kutan ağabeyimizin gençlik dönemlerinde başladı. Birçok hükümet bu projeyi yapamazken, AK Pati bunun gibi birçok projeyi hayata geçirdi” diye konuştu.

Çakır, AK Parti’nin hayata geçirdiği projelerin dünyadaki dengeleri değiştirdiğini de ifade ederek, bundan sonrada hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

“HEKİMHAN’I HEP BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi, “Biz her noktada AK Parti hizmetini göstermek istiyoruz” dedi.
Tüfenkçi, AK Parti’nin insan ve hizmet odaklı bir parti olduğunu kaydederek, şunları söyledi:

“İlimize ve ilçemize belediye başkanları seçiyoruz. Şehri eminler seçiyoruz. Bu insanların hizmet ve insan odaklı çalışması gerekiyor. Tam burada da AK Parti siyaseti, insan odaklı, hizmet odaklı bir anlayışla yola çıkan bir partidir. Hekimhan’da da AK Parti hizmetini göstermek istiyoruz. “Artık yeter” diyerek, Hekimhan’ı tekrardan şehirleştirip, eski günlerine döndürmek istiyoruz. Hekimhan bugüne kadar yerelde yanlış yönetildiği için iktidarın bütün nimetlerine rağmen, getirmeye çalıştığımız hizmetlere rağmen şehrin gülen yüzünü ortaya çıkartamıyoruz. Hekimhan’ı geleceğe taşımak için biz gayret gösterirken, yereldeki beceriksizlikler yüzünden bu hizmetler hep bir ayağıyla eksik kalıyor. Biz bu anlamda 30 Mart’tan sonra Hekimhan’da büyük bir kalkınma başlatıp, ilçemizi hak ettiği noktaya taşımak istiyoruz.”

“İRADENİZE SAHİP ÇIKIN”

Tüfenkçi, AK Parti’yi sandıkta yenemeyenlerin, türlü oyunlarla sahneye çıktıklarını belirterek, “AK Parti’yi sandıkta yenemeyen ve sandıktan ümidini kesen kesimler; montajla, ses kasetleriyle, AK Parti üzerinden Türkiye’ye bir oyun yapmaya çalışıyorlar. AK Parti’siz bir Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan’sız bir AK Parti’nin hesabını yapıyorlar. Bu ülke, insanlardan aldıkları destekleri başkalarına pazarlayanları gördü. Size başka söylediler ama sizlerden aldıkları desteği Ankara’da birileriyle paylaştılar. Bu insanlar bugün AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’dan neden rahatsızlar? Çünkü Başbakanımız sizlerden aldığı yetkiyi hiç kimseyle paylaşmadı. “Bu devleti, bu hükümeti de millet yönetir. Buranın sahibi millettir” dedi. Onun için bu seçimler öyle bir noktaya geldi ki, partilerden ziyade, milletin kendi iradesine sahip çıkacak bir önemi taşıyor” ifadelerini kullandı.

“HEKİMHAN’I AYDINLIK GÜNLERE TAŞIYACAĞIZ”

Hekimhan Belediye Başkanlığı adayı Kemal Deniz, hizmete susayan Hekimhan’ı, 30 Mart’tan sonra hizmetle tanıştıracaklarını söyledi.

Deniz, Hekimhan’ın kötü gidişe ‘dur demek’ istediğini belirterek, “Hep beraber 30 Mart günü zaferi kucaklayacağız. Sizlerle birlikte Hekimhan’ın ufkunu açarak, ilçemizi aydınlık günlere taşıyacağız” diye konuştu.

“HİZMETKARINIZ OLACAĞIZ”

Kuluncak Belediye Başkanlığı adayı Mehmet Boyraz, sorunları çok iyi bildiklerini ifade ederek, “30 Mart 2014’ten itibaren bu sorunları çözeceğiz. AK Parti iktidarını ilçemize getirip, bütün sorunları çözüme kavuşturacağız. Ben de hizmetkarınız olarak sizlerle her zaman yakından ilgilenip, sizlere en güzel hizmetleri getireceğime söz veriyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 589
Bu Ay : 1324
Toplam : 1324

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom