Öztürk, Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti’nin Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, “Hizmeti genişletmek, güçlendirmek için geliyoruz” dedi.

Öztürk, Ziyaretlerini Sürdürüyor Malatya Haber

Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, beraberinde partililerle birlikte Durucasu Beldesinde ziyaretlerde bulunarak, vatandaşları evlerinde tek tek ziyaret etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Öztürk, “Bana 3 yıl sonra hizmeti sorun. Bakın o zaman hizmet nasıl geliyormuş. O zaman Durucasu’yu göreceksiniz. 3 yıl sonra yapılmayan hizmetin hesabını vereceğim. Bizim yönetim anlayışım şudur; göreve gelir gelmez, Durucasu’ya gelip kanat önderlerimizle, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla istişareler yapıp, bir komite oluşturarak ihtiyaçlar neyse acil olanından başlayacağız, en faydalı olandan, en az faydalı olana doğru hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. 3 yıl sonra yapamadığımızın hesabını hemen vereceğiz, her 6 ayda bir mahallinde toplantılar yaparak, hizmetlerin durumun hep birlikte istişare edeceğiz” diye konuştu.
Öztürk, vatandaşlarla toplu yapılan toplantıda da yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bizim yüksek rakımlı köylerimizi gezdik. Ova köylerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazıhan bölgemizde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Partimizin sloganı olan ‘Durmak yok, yola devam’, böyle çalışacağız. Ziyaretlerde bulunurken kapıya çıkan bacılarımızın teveccühü ile karşılaşıyoruz, gençlerimizin gönül bağı ile karşılaşıyoruz. Durucasu beldemiz de çalışmalarımızı yaparken büyük bir teveccühle karşılaştık.

Durucasu’da AK parti’nin oyları büyük bir patlama yapacak. Gönül birliği için herkese teşekkür ediyorum. Bizler yola çıkarken dedik ki, ‘Hep beraber bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz, ortak akılla hizmetleri yürüteceğiz’ demiştik. Ben, Durucasu’da bir konsey kuracağız, burada muhtarlarımız olacak, muhtar adaylarımız olacak, kanaat önderlerimiz olacak ve yılda en az 2 defa bir araya gelerek, problemleri birlikte çözeceğiz. 30 Mart’ta Yazıhan’da güzel bir sonuç alacağız ve bize yakın olan partiye 2 kat fark atacağız.”

Durucasu’da çalışan Malatya Belediyesi’ne ait otobüslerin seçimden sonra çekileceğine dair iddialar içinde Öztürk, “Biz hizmeti genişletmek için, güçlendirmek için geliyoruz. Buraya halkımızın ve ilçe teşkilatımızın talepleri doğrultusunda gelen otobüslerin kesilmesi mümkün değildir ve bu halka daha da genişleyecek ve bu hizmet daha da artacaktır” dedi.

Öztürk; evleri ve işyerlerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 87
Bu Ay : 710
Toplam : 710

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom