Valilik Personeli Kan Bağışında Bulunda

Malatya İnönü Üniversitesi (İÜ) Tıp Fakültesi Turgut Özal Tıp Merkezi Kan Bankası ve Aferez Ünitesince düzenlenen ‘Bir Kan Bağışlayarak Sizde Bir Hayat Kurtarabilirsiniz’ kampanyasına Malatya Valilik personeli de katıldı.

Valilik Personeli Kan Bağışında Bulunda Malatya Haber

‘Bir Kan Bağışlayarak Bir Hayatta Siz Kurtarabilirsiniz’ kampanyası ile ilgili olarak bilgi veren Dr. Zuhal Karaca Karagöz, “Tıp merkezimizde hayati önem taşıyan organ nakli gibi ameliyatların sürekli olarak yapılması nedeniyle kana her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Vatandaşlarımızın, kurum ve kuruluşlarda çalışan personellerimizin duyarlı davranışları ve bağışlarıyla bu ihtiyacımızı sorunsuz bir şekilde gidermekteyiz. Bu gün burada da başta Sayın Valimiz Vasip Şahin, Vali yardımcımız Dr. Abdullah Abid Öztoprak ve İl Yazı İşleri Müdürümüz Serdar Otlu’nun destekleri ile bu kampanyamıza devam ediyoruz. Kendilerine ve Valilik Personeline çok teşekkür ederiz” dedi.

Valilik İl Yazı İşleri Müdürü Otlu ise ‘Bir Kan Bağışlayarak Bir Hayatta Siz Kurtarabilirsiniz’ kampanyasına destek olmak amacı ile Valilik Hizmet binasında düzenlenen kan bağışına katılımın istenilen düzeyde olduğunu ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 280
Bu Ay : 6364
Toplam : 6364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom