Köksal'dan Bingöllüler Derneği'ne Ziyaret

30 Mart'ta gerçekleştirilecek mahalli ve idari seçimlerde Saadet Partisi’nden Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı olan Mimar Yaşar Köksal, seçim çalışmaları kapsamında Bingöllüler Derneği’ni ziyaret etti.

Köksal'dan Bingöllüler Derneği'ne Ziyaret Malatya Siyaset

Bingöllüler Derneği’ni ziyaret eden Yaşar Köksal’ı Dernek Başkanı Nusret Butakın ve yöneticiler karşıladı.
Dernek Başkanı Nusret Butakın, Mimar Köksal'ın belediyecilik tecrübelerine dikkat çekerek, "Sayın Başkanımızı zaten önceden tanıyoruz. Gerçekten bilgili, birikimli, kültürlü, Malatya'ya hizmet yapacak bir şahsiyet olduğunu kabul ediyoruz ve tasdik ediyoruz. Bu seçim sürecinin kendisine ve Malatya'ya hayırlı olmasını diliyoruz, başarı dileklerimizi iletiyoruz. Allah utandırmasın diyoruz” şeklinde konuştu.

Mimar Yaşar Köksal ise şunları söyledi:

“Bugün Malatya Büyükşehir statüsüne kavuştu ise bunda Bingöllülerin, Adıyamanlıların, Elazığlıların, Muşluların, Diyarbakırlıların büyük katkısı bulunmaktadır. Çünkü büyükşehir olmamız için 750 bin nüfus kriterini sağlamamız gerekiyordu. Buradan şunu açıkça söyleyebiliriz.

Eğer, Bingöllü, Adıyamanlı, Elazığlı, Muşlu, Diyarbakırlı büyüklerimiz ağabeylerimiz aileleriyle birlikte Malatya'da yaşamayı tercih etmeseydi biz büyükşehir olamazdık. Dolayısıyla 30 Mart seçimlerinde de bu şehri hakkıyla yönetecek, büyük projeler, büyük hedefler ortaya koyabilecek, güçlü kadroları iş başına getirilebilmesi noktasında Bingöllü kardeşlerimizin, ağabeylerimizin, bu hassasiyetle üzerlerine düşeni yapacaklarından hiç şüphemiz yoktur.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 32
Bu Ay : 2516
Toplam : 2516

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom