AKP Hasan Varol'da Seçim Çalışması Yaptı

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, Malatya’da yüzlerce projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

AKP Hasan Varol'da Seçim Çalışması Yaptı Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Hasan Varol Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

“DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN TEMEL TAŞI MİLLETTİR”

Türkiye ve Malatya’nın değişim, dönüşümünde milletin büyük rolünün olduğunu ifade eden Ahmet Çakır, “Bu değişim ve dönüşümün temel taşları halktır. Halk bugüne kadar bize büyük destek verdi. Çünkü halkın içinden, bizi gibi düşünen, bizim gibi dertlenen ve halk için siyaset yapan bir AK Parti var. Bu nedenle de halkımızı her seçimde AK Parti’ye büyük destekler verdi. Bizlerde, Başbakanımızın önderliğinde milletimize en iyi hizmetleri getirmek için çalıştık. Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“YÜZLERCE PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK”

Çakır, Malatya’nın her yerini yenilediklerini kaydederek, yüzlerce projeyi hayata geçirerek, Malatya’da büyük bir dönüşümün sağlandığını belirtti. Malatya’nın her noktasında çalışma yaptıklarını dile getiren Çakır, “Göreve geldiğimiz günden bu yana yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Her geçen yıl bu çalışma tempomuzu daha da yukarılara taşıdık. Yüzlerce projeyi hayata geçirdik. Akpınar’da 35 yıldır bir çalışma olmamıştı. O bölgenin tamamında çalışma yapıldı. Türkiye’de en büyük yayalaştırılmış alanlardan bir tanesi oldu” ifadelerini kullandı.

“ÜLKEDE KARDEŞLİĞİ İHTİSAS ETTİK”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise AK Parti olarak ülkeyi yeni baştan şekillendirmeye başladıklarını söyledi. Şahin, Malatya’nın büyükşehir statüsüyle birlikte 30 Mart yerel seçimlerine gireceğini anımsatarak, 5 yıllık süreçte çehresi değişen Malatya’nın, büyükşehirle birlikte gelişimini tüm hızıyla sürdüreceğini belirtti.

Türkiye’nin 2002 yılından itibaren büyük bir değişim yaşadığını kaydeden Şahin, “Bir dönü geriye bakın, üniversitelerimiz ne haldeydi? Sokaklarımız ne haldeydi? Komşuluk ilişkilerimiz ne haldeydi? Alevi’nin Sünni’ye, Sünni’nin Alevi’ye bakışı neydi? Türk’ün Kürde, Kürt’ün Türk’e bakışı neydi? Biz kardeşliği ihtisas ettik. Ama bizden önce insanlarımızı ayrıştırarak, ötekileştirerek, siyasi rant elde etmeye çalışanlar, bugün yine bu arenadalar. Ama milletimiz onlara her zaman olduğu gibi yine prim vermeyecek ve oynanan oyunları bozacak” şeklinde konuştu.

“MALATYA’NIN HER YERİNİ PIRIL PIRIL YAPACAĞIZ”

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Selahattin Gürkan, “Malatya’nın her yerini pırıl pırıl yapacağız” dedi.

Katılımcı bir belediyecilik ile sorunları vatandaşlarla birlikte çözeceklerini ifade eden Gürkan, “AK Parti belediye yerel yönetimler programı yapıyor. O yerel yönetimler programları, Türkiye’de belediyeciliği bir standart haline getirecek. Biz sizlerle el ele vererek, Battalgazi’mizi ve Malatya’mızı mazisine layık bir istikbale hazırlayacağız” diye konuştu.

“ÖNÜMÜZÜ KESEMEYECEKLER”

AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder de, “Bazıları bizim çalışmalarımızı, gece-gündüz uğraşlarımızı kıskandı. Siz çok oldunuz demeye çalıştılar. Bizlerin dolayısıyla da sizlerin önünü kesmeye çalıştılar. Ama sizin desteğinizle, Yüce Rabbimizin yardımıyla ne bizlerin ne de sizlerin önünü kesemeyecekler” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 876
Bu Ay : 4674
Toplam : 4674

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom