"Vatandaşın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz"

AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser, vatandaşın mutluluğu için çalıştıklarını söyledi. Eser, köy ziyaretleri yanı sıra ilçedeki meslek temsilcileri ile de toplantılar düzenliyor.

Malatya Siyaset

Dr. Eser, beraberinde partili yöneticilerle birlikte ilçede faaliyet gösteren şoför esnafı ile düzenlene toplantıda bir araya gelirken, ilçeye bağlı Başdirek, Gaziköy,Yeniköy köylerinide ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
Ziyaretlerde konuşan Dr. Eser, “Vatandaşımızı mutlu ve memnun etmek onun için geldik. Darende ye Darendeliye hizmet için geldim. Size güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz. Yapılmayan eksik hizmetlerin hepsini önem sırasına göre çözmeye gayret edeceğiz” dedi.

Köy gezilerinde Darende’nin eski belediye başkanlarından Abdullah Karakurt bir konuşma yaparak köylülerden destek istedi

Dr. Eser, ilçedeki otogar eksikliği içinde şoför esnafına söz vererek, otogar projesinin hazır olduğunu belirterek, “Darende’nin problemlerini çözmek için yola çıktık. Hep birlikte problemleri tek tek çözeceğiz. İlçemize yeni bir otogarı da yine birlikte kazandıracağız” diye konşutu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 122
Bu Ay : 4551
Toplam : 4551

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom