“28 Şubat’ı Sanat İle Yargılıyoruz”

AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları tarafından, “28 Şubat’ı Sanat İle Yargılıyoruz” konulu tiyatro oyunu sahnelendi.

“28 Şubat’ı Sanat İle Yargılıyoruz” Malatya Haber

Sabancı Kültür Merkezi’nde Malatya Sahne Sanatları Merkezi (MSSM) tarafından AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları’nın katkısıyla düzenlenen “28 Şubat’ı Sanat İle Yargılıyoruz” konulu tiyatro oyuna vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Tiyatro oyunu öncesi konuşan AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanı Ebubekir Keskin, “Milletin iradesinin üzerinden tankların yürütüldüğü, her türlü hile ve iftiralarla siyasetin milletin gözünden düşürüldüğü, memleketin bütün manevi değerlerine savaş açıldığı 28 Şubat’ı sanatla yargılıyoruz. Milletin iradesine darbe indirenler, bugünde başka türlü senaryolarla iş başındadırlar. Ama milletimiz artık uyanmıştır ve bu tür tezgahlara fırsat vermeyecektir” dedi.
Keskin’in konuşmasının ardından tiyatro oyunu sahnelendi. AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt ve AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Avukat Bayram Taşkın da, tiyatro oyununu izledi.

Oyun sonrası konuşan AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, 28 Şubat’ın kara bir gün olarak anıldığını ifade ederek, “28 Şubat, bu ülkeden ruhumuzu götürmeye çalıştı ama biz küllerimizden yeniden doğduk. “kara gün” olarak hafızalardaki yerini alan 28 Şubat 1997 darbesinden sonra çok aşamalar kat edildi. AK Parti kurulunca hepimizin içine bir umut ışığı doğdu” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 250
Bu Ay : 5444
Toplam : 5444

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom