Halkın Sesi Olacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanlığı Adayı Fahrettin Kıtlık,Türk Eğitim-Sen Malatya Şubesi ile Beşkonaklar-Sinema Caddesi esnaflarını ziyaret etti.

Halkın Sesi Olacağız Malatya Siyaset

Türk Eğitim-Sen Malatya Şubesi ile Beşkonaklar-Sinema Caddesi esnaflarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanlığı Adayı Fahrettin Kıtlık, yönetime geldikleri takdirde Türk Eğitim-Sen’in sesi olacaklarını ve esnaflarında bütün sıkıntılarını çözeceklerini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanlığı Adayı Fahrettin Kıtlık, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında beraberinde partililer ile birlikte Türk Eğitim-Sen Malatya Şubesi ile Beşkonaklar-Sinema Caddesi esnaflarını ziyaret etti.

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Ekrem Şenol ve üyeler ile sohbet edip istişarelerde bulanan Kıtlık, yönetime geldiklerinde Türk Eğitim-Sen’in sesi olacaklarına vurgu yaparak, “Yeni çıkan yasaya göre 73 bin okul yöneticisinin görevden alınacağını öğrendim. Bundan öte stajyer öğretmenliğin kalkıp sınav ile öğretmen alınacak. Bu şekilde olduğu zaman torpilli öğretmenler çıkacaktır. Bu torpilli öğretmenler de çıktı zaman büyük bir haksızlık olacaktır. Burada Türk Eğitim-Sen’e söz veriyorum ve yaptıkları her eylemde yanlarında olacağız. Seçildiğimiz zamanda Türk Eğitim-Sen’in sesi olacağız” şeklinde konuştu.

Eğitim-Sen Şube Başkanı Ekrem Şenol ise Kıtlık’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Türk Eğitim Sendikası yönetim kurulu olarak Fahrettin Kıtlık ve ekibine yerel seçim sürecinde başarılar dileriz. Türkiye’nin bunalım yaşadığı ve parçalanma noktasına geldiği bugünlerde inşallah bu millete, milletin öz evlatlarının makamlarına geçip oturması ve milletimizi idare etmeleri için dua ediyoruz” dedi.

Daha sonra Beşkonaklar-Sinema Caddesi esnaflarını ziyaret eden Kıtlık, esnaflar ile yakından ilgilenip, sıkıntı ve taleplerini dinledi. Kıtlık yerel seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret ettiklerini ve gittikleri her yerde esnafların birçok sıkıntıları ile karşılaştıklarını belirterek, yönetime geldikleri takdirde bu sıkıntıları çözeceklerini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom