Eksikliklerimizi Tamamlayacağız

Bağımsız aday olmak kolay değil, bunun farkındayız. Bu konuda medyanın sizlere vereceği destek çok önemlidir. Biz bu konuda elimizden gelen desteği vermeye hazırız.

Eksikliklerimizi Tamamlayacağız Malatya Siyaset

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Malatya Radyocular Derneği’ni ziyaret etti. Ekinci, medyanın kendilerine vereceği desteğin önemli olduğuna vurgu yaparak, “Her anlamada sesini yükseltebilen medya kuruluşlarımızdan bizlerin sesi olmasını rica ediyoruz” dedi. Radyocular Derneği Başkanı Sinan Cavlak da Ekinci’ye “Biz sizin sesiniz olacağız” dedi.

Yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Malatya Radyocular Derneği Başkanı Sinan Cavlak’ı ziyaret etti. Yerel seçim süreci ile ilgili istişarelerde bulunan Ekinci medyanın desteğinin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Medyanın vereceği destek ile eksiklerini tamamlayacaklarını belirten Ekinci; “Bizim gibi mağdur ve mazlum konumunda olan insanların bugüne kadar bu tür imkanlardan mahrum kalışı bizlerin bir eksikliğidir. Fakat yine de şükretmeliyiz ki sizin gibi kardeşlerimiz bir yere kadar merdiven dayamış geliyorlar. İnşallah bu süreçte bizlerde eksiklerimizi sizlerin gayret ve çabaları sayesinde telafi etme yoluna gireceğiz” dedi.

Cavlak’tan kendi sessizliklerinin ve yapılan yanlışların sesi olmasını talep eden Ekinci, “Toplumun bir çığlığı var. Biz kendi aramızda kardeşlerimizin sesi olmaya çalışalım derken kendimizin de sessiz olduğunu fark ettik. Bundan dolayı bizde sesini yükseltebilen dostlarımızdan bizim sesimiz olmasını rica ettik. Birebir gelip sizlere ricada bulunacağız. Bizim sessizliğimizin sesi sizler olun. Sadece bizim değil genelde yapılan yanlışları siz dile getirin. Bizim duygularımızın tercümanları olun diye sizlerden ricada bulunacağız. Anlamak için yaşamak gerekiyor. Fakat sizler sürekli toplumun içerisinde olduğunuz için yaşamadan da gördüklerinizi, edindiğiniz tecrübelerden bilirsiniz” şeklinde konuştu.

Malatya Radyocular Derneği Başkanı Sinan Cavlak ise Ekinci’ye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, bağımsız aday olmanın getireceği zorluklar olduğunu ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek şöyle konuştu; “Siyasi Partiler arasında ciddi anlamda uçurumlar ve görüş farklılığı var. Siz bağımsız aday olmayı tercih ettiniz. Buda mevcut parti organizasyonları içerisinde en zor olanıdır. Bağımsız aday olmak kolay  değil, bunun farkındayız. Bu konuda medyanın sizlere vereceği destek çok önemlidir. Biz bu konuda elimizden gelen desteği vermeye hazırız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 756
Bu Ay : 5122
Toplam : 5122

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom