Çakır'dan Sıtmapınarı Esnafına Ziyaret

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, Malatyalıların gurur duyacağı bir şehir inşa ettiklerini söyledi.

Çakır'dan Sıtmapınarı Esnafına Ziyaret Malatya Haber

30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Çakır, Sıtmapınarı esnafını ziyaret etti. Esnafı tek tek gezen Çakır, vatandaşlarla da uzun süre sohbet etti.

Ahmet Çakır, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Kendisine iletilen istek ve sorunları da dinleyen Çakır, vatandaşlardan dualarını istedi.

Vatandaşlar, Başkan Çakır’a büyük ilgi göstererek, 30 Mart’ta destek vereceklerini söyledi.

Malatya’da büyük hizmetlerin yapıldığını ifade eden bir vatandaş, “Sizi tekrar başımızda görmek istiyoruz. Malatya’ya çok güzel hizmetler yaptınız. Bu güzel çalışmalar şehrimizi iyi bir noktaya taşıdı. İnşallah büyükşehir belediye başkanlığınız ile Malatya’mız çok daha iyi noktalara gelecek. Bu millet hem Başbakanımız hem de sizinle gurur duyuyor” dedi.

Ziyareti sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Ahmet Çakır, “Eksiklerin iletilmesi çok önemli ama yapılan çalışmalarında takdir edilmesi ekibimizi motive ediyor. Seçim dönemlerinde halkımızın karşısına çıkıyoruz ve bu süreci karne dönemimiz gibi görüyoruz. Halkımızın büyük bir teveccühü var. Buna layık olmak bizim için önemli. Bu şehirde yaşayan herkesin yaşamlarını daha çok kolaylaştırmamız gerekiyor. Cadde, sokak, meydan, park ve bulvarlarımız nezih olmalı. Dolayısıyla yaşadığımız ortamı ne kadar güzelleştirebilirsek, öyle inanıyorum ki, şehrimize de çok güzel bir şekilde yansıyacaktır. Çünkü insanlarımız yaşadıkları şehirde mutlu oluyorlar. Bizde gurur duyacağımız bir şehir inşa ettik” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 448
Bu Ay : 4005
Toplam : 4005

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom