Öztürk, Seçim Bürolarını Ziyaret Etti

AK Parti’nin Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, ilçedeki diğer siyasi partilerin belediye başkan adaylarının seçim bürolarını ziyaret ederek, rakiplerine başarılar diledi.

Öztürk, Seçim Bürolarını Ziyaret Etti Malatya Haber

Öztürk, ilçedeki seçim bürolarını ziyaret ederek, rakiplerine hayırlı olsun temennilerinde bulunarak, “Yazıhan için yola çıkan tüm arkadaşlarımız, farklı siyasi partilerden de olsalar iyi niyetle yola çıktıklarına inanıyoruz. Önemli olan ilçemiz geleceğidir. İlçemiz için düşünen, ilçemiz için bir şeyler yapma gayretinde olan herkesi kucaklıyoruz. Farklı siyasi partilerden de olsak, bir tek ilçemiz var. Demokratik ortamda, halkımızın huzur ve güven ortamını bozmadan seçimlere giderek, milletimizin iradesine saygı duyacağız.

Halkımızın teveccühü bizden yana olursa, rakiplerimizin ilçemiz için ortaya koyduğu güzel ve hayata geçirilmesi imkanı olan projelere de sahip çıkacağız. Tek derdimiz Yazıhan’ımızın güzel yarınlara sağlıklı ve planlı bir şekilde hazırlanmasıdır. Yazıhan’da herkesi ve her kesimi kucaklıyoruz. Hizmetlerimiz ve projelerimizi de aynı düşünce ile hayata geçireceğiz. Hangi adımı atarsak atalım, hizmetlerimiz herkes ve her kesim için olacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 618
Bu Ay : 1136
Toplam : 1136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom